ویرایش محتوا
دکتر افسانه زرگنج فرد

درباره ما

مجموعه زنان ، زایمان و نازائی دکتر زرگنج فرد

رسالت ما در مجموعه دکتر زرگنج فرد انجام تمامی خدمات زیبائی و درمانی زنان با حفظ استاندارد و اولویت سلامت مراجعین عزیز می باشد که در جهت تحقق این رسالت تیمی متشکل از پزشک متخصص ( دکتر افسانه زرگنج فرد ) و کادر مجرب با به کارگیری جدیدترین روش های علمی و به روز ترین دستگاه های پزشکی ، فعالیت خود را آغاز نموده است .
هدف ما زیبایی توام با حفظ سلامتی شماست …

با ما تماس بگیرید

شبکه های اجتماعی
لابیاپلاستی: افزایش زیبایی با اعتماد به نفس

همه چیز درباره‌ لابیاپلاستی یا همان عمل زیبایی واژن

لابیاپلاستی یا عمل زیبایی واژن یکی از انواع جراحی‌های زیبایی سرپایی است که نقش آن فقط زیبایی نیست. لابیاها چین‌های پوستی اطراف واژن هستند که درصورت بزرگتر بودن از حد طبیعی میتوانند مشکلاتی مانند درد، محدودیت حرکتی، ایجاد بستری برای رشد باکتریها و ابتلا به بیماریهای عفونی و… را ایجاد کنند. همچنین در صورت نامتقارن بودن یا رشد بیش از اندازه، ظاهر دستگاه دستگاه تناسلی خارجی را تحت تاثیر قرار میدهند و میتوانند باعث رابطه جنسی دردناک، کاهش اعتماد به نفس در فرد، نارضایتی زناشویی و… شوند. با تمام این اوصاف و مشکلاتی که ایجاد میشود، به نظر میرسد لابیاپلاستی یا عمل جراحی زیبایی واژن که البته عملی بهداشتی و حتی درمانی نیز محسوب میشود گزینه مناسبی برای افرادی است که از ظاهر یا اندازه‌ی لب‌های داخلی واژن خود رضایت ندارند.

عمل زیبایی واژن یا همان لابیاپلاستی

وقت آن رسیده که ترس و احساس خجالت را کنار بگذارید و کاری که درست است را انجام دهید. یک جراحی کوچک به مراتب بهتر از مدتها درد و احساس کمبود و عدم اعتماد به نفس است.
شما همین یکبار زندگی میکنید، قطعا نباید زندگیتان را با نارضایتی از بدنتان بگذرانید. لابیاپلاستی سالهاست که در دنیا انجام میشود و عوارض خاصی ندارد که نگران آن باشید. با همین کار کوچک میتوانید بقیه‌ی عمرتان لباس مورد علاقه‌تان را بپوشید و ترسی از برآمدگی نامتقارن آن نداشته باشید.
اگر از رابطه جنسی‌تان آنقدر که باید احساس رضایت ندارید یا احساس میکنید همسرتان حس خوبی از رابطه جنسی با شما ندارد، احتمالا همین عمل کوچک میتواند همه چیز را بهتر کند.

چرا لابیاپلاستی مهم است؟

همانطور که گفتیم لابیاها علاوه بر ظاهر نامتقارن و پیچ خوردگی‌های دردناک، میتوانند منبعی برای جمع شدن آلودگی و تجمع باکتریهای بیماریزا باشند. با توجه به اینکه مجرای اداری در خانمها کوتاهتر از آقایان است، احتمال ابتلا به عفونت در خانما بشدت بالاتر است و حساسیت بیشتری به آلودگی‌های مختلف دارند. عفونت‌ها غیر از ایجاد بوی بد محل، خارج شدن چرک و مایع عفونی، درد و سوزش، در موارد شدید میتوانند حتی مشکلاتی مانند ناباروری و آسیب به دستگاه تناسلی را ایجاد کنند، به همین خاطر توصیه میشود حتی اگر مشکلی با ظاهر لابیاها ندارید و نیازی به لابیاپلاستی نمیبینید، برای محافظت از خودتان با یک پزشکی متخصص زنان مشورت کنید و معاینات دوره‌ای را انجام دهید. قطعا میدانید که شایعترین سرطان در میان زنان، سرطان سرویس یا دهانه‌ی رحم است که میتواند در اثر همین عفونت‌های رایج در بلند مدت ایجاد شود. بهتر است امروز با انجام یکسری معاینات دوره‌ای و حتی یک جراحی کوچک اقداماتی انجام دهید تا سالها از شر استرس و بیماری و مشکلات زیادی که در پی دارد در امان باشید.

چرا برای لابیاپلاستی به دکتر زرگنج فرد مراجعه کنیم؟

دکتر زرگنج فرد با سالها سابقه‌ی فعالیت به عنوان متخصص زنان و استاد دانشگاه، جزو بهترینهای ایران در زمینه‌ی لابیاپلاستی و دیگر جراحی‌های زنان و زیبایی هستند.
کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد فضایی امن، زیبا و آرام را برای شما در طول پروسه‌ی مشاوره و تصمیم گیری ایجاد میکند و میتوانید با کمال آرامش تصمیم بگیرید.
برای جراحی لابیاپلاستی روشهای مختلفی وجود دارد که با مشاوره‌ی رایگان تلفنی و بعد مراجعه‌ی حضوری میتوانید درمورد انتخاب بهترین شیوه تصمیم بگیرید.
دکتر زرگنج فرد سابقه صدها عمل جراحی زیبایی واژن و سالها مشاوره و فعالیت در زمینه‌ی زنان و زایمان دارند و با مراجعه به ایشان خیالتان بابت عوارض جانبی لابیاپلاستی راحت خواهد بود.
شما برای یک جراحی تخصصی باید به متخصص مربوطه مراجعه کنید و قطعا بین یک متخصص باسابقه‌ی زنان و زایمان و کسی که غیرقانونی یا با تخصص دیگری مشغول به اینکار است، بهترین گزینه فرد متخصص است.

رضایت مراجعین از کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

لابیاپلاستی برای چه افرادی مناسب است؟

اگر فعالیت فیزیکی زیادی دارید و بزرگ بودن لابیاها باعث ایجاد درد، تعریق و… میشود، شما نیاز به لابیاپلاستی دارید.
اگر ورزشکار حرفه‌ای هستید و فعالیتهای تمرینی زیادی دارید احتمالا به عمل لابیاپلاستی نیاز دارید.
درصورتی که عفونت‌های واژینال زیادی را تجربه کرده‌اید ممکن است یکی از دلایل آن همین بزرگ بودن لابیا باشد.
اگر از ظاهر واژن خودتان رضایت ندارید یا احساس میکنید نامتقارن است احتمالا با لابیاپلایتی مشکل شما حل میشود.
اگر به خاطر بیرون زدگی لابیا نمیتوانید لباسهای مورد علاقه‌تان را بپوشید، با عمل جراحی زیبایی واژن مشکلتان حل میشود.
اگر احساس میکنید همسرتان ظاهر اندام جنسی شما را دوست ندارد و باعث سردی رابطه‌تان شده است، لابیاپلاستی همه چیز را حل میکند.

متداول ترین سوالات شما

آیا لابیا پلاستی روی باوری فرد اثر میگذارد؟

خیر، لابیاپلاستی یا همان عمل جراحی زیبایی واژن، روی دستگاه تناسلی خارجی انجام میشود و هیچگونه تاثیری روی باروری شما نمیگذارد.

آیا ممکن است عمل زیبایی واژن میل جنسی را کاهش دهد؟

خیر، غیر از اینکه میل جنسی را کاهش نمیدهد، با توجه به احتمال دردناک بودن رابطه قبل از لابیاپلاستی، بعد از جراحی، لذت جنسی را بیشتر هم میکند.

آیا در عمل لابیاپلاستی پرده‌ی بکارت آسیب میبیند؟

خیر، همانطور که گفته شد، عمل لابیاپلاستی روی بخش خارجی دستگاه تناسلی زنان انجام میشود و به هیچ‌وجه آسیبی به پرده بکارت وارد نمیشود. به همین خاطر اگر مجرد هم باشید میتوانید این جراحی را انجام دهید.

هزینه عمل لابیاپلاستی چقدر است؟

هزینه این جراحی با توجه به اندازه‌ی لابیاها، نوع عمل جراحی و... متفاوت است و صرفا پس از معاینه میتوان هزینه آن را اعلام کرد.

چطور میتوانم از دکتر زرگنج فرد وقت معاینه بگیرم؟

برای تعیین زمان معاینه و ویزیت توسط دکتر زرگنج فرد باید یا شماره‌ی ۰۲۱۲۸۱۱۱۶۱۵ یا ۰۲۱۲۲۹۳۰۱۶۱ تماس بگیرید.

انواع عمل لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی همیشه برای کوچک‌کردن لابیاها نیست، بلکه بسته به شرایط ممکن است گاهی برای بزرگتر کردن آن باشد. البته مراجعه برای این عمل نسبت به عمل کوچک کردن لابیاها کمتر است، چون کوچکتر بودن لابیاها مشکلاتی که در بزرگ بودن لابیا دیده میشود را به دنبال ندارد.
در عمل کوچک کردن لابیا، معمولا قسمتی از لابیامینور (لب داخلی) توسط لیزر یا چاقوی جراحی جدا میشود و نسبت به لابیاماژور (لب داخلی) به یک تقارن و اندازه‌ی منطقی میرسد. بزرگتر شدن لابیاهای میتواند براثر مواردی مانند یائسگی، بارداری، اختلالات هورمونی، ژنتیک و… باشد و به هرحال هرکدام که باشد با یک عمل جراحی ساده میتواند رفع شود.
اگر هدف از لابیاپلاستی بزرگتر کردن اندازه‌ی لابیامینور باشد، معمولا با استفاده از برداشتن چربی از دیگر اعضای بدن مانند شکم و پهلو و تزریق آن به لابیامینور انجام میشود. به هرحال هرکدام که مورد نیاز شما باشد، در کلینیک دکتر زرگنج فرد ما آماده‌ی مشاوره و انجام بررسی‌ها و نهایتا معرفی بهترین روش و اقدام به شما هستیم. البته این راهم به شما بگوییم که همیشه قرار نیست پیشنهاد ما به شما لابیاپلاستی باشد، گاهی واقعا نیازی به جراحی ندارید. ما فقط وقتی جراحی زیبایی واژن را به شما پیشنهاد میکنیم که واقعا لازم باشد و با جراحی بتوانیم تغییری که میخواهید را ایجاد کنیم.

حرف آخر درمورد لابیاپلاستی یا عمل زیبایی واژن

چیزی که میخواهم به شما بگویم فقط درمورد لابیاپلاستی، تزریق ژل به واژن، سفید کردن واژن، بوتاکس یا مواردی مشابه آن نیست، بلکه به صورت کلی پیشنهاد میکنم برای انجام کارهایتان به افرادی مراجعه کنید هم دانش و هم مهارت انجام کار را دارند.

متاسفانه این روزها برای درآمد بیشتر، اکثر پزشکان و حتی غیرپزشکان بدون داشتن تخصص و مهارت به سمت انجام عمل‌های زیبایی آمده‌اند و با اشتباهاتی که انجام میدهند باعث شده‌اند که افراد زیادی آسیب بینند، اما آنها تنها افراد مقصر نیستند، بلکه کسی که آگاهانه انتخاب نمیکند و سلامت خودش را به دست افراد غیر متخصص میدهد مقصر اصلی است.

اگر شماهم نمیخواهید به خاطر مراجعه به افراد تازه کار و غیرمتخصص دچار عوارض ناخواسته‌ی زیادی شوید و زیبایی و سلامتیتان را از دست بدهید، پیشنهاد میکنیم که حتما فرد مناسب و متخصص را برای درمانتان انتخاب کنید.

در این زمینه با توجه به سابقه کار بالا، رضایت زیاد مراجعین، استاد دانشگاه بودن و البته داشتن یک کلینیک مجهز، آرام و بسیار تمیز و بهداشتی، پیشنهاد ما به شما مراجعه به کلینیک زیبایی دکتر زرگنج فرد در میدان هروی تهران است.

آدرس: تهران، پاسداران، میدان هروی، برج هروی، ورودی B، طبقه دوم

تلفن تماس: ۰۲۱۲۲۹۳۰۱۶۱ – ۰۲۱۲۸۱۱۱۶۱۵

 
به نظر می رسد شما در خصوص جراحی و مداخلات زیبائی ناحیه ژنیتال سوالاتی دارید .

می توانید با کلیک روی لینک زیر ، شماره تلفن همراه خود را بگذارید تا مشاوران ما ظرف 24 ساعت با شما تماس بگیرند .

در ادمه بررسی می کنیم :
 • آشنایی بیشتر با لابیاپلاستی
 • دلایل انجام لابیاپلاستی
 • علت بزرگی لابیاها چیست؟
 • پروسه قبل از لابیاپلاستی
 • پروسه لابیاپلاستی
 • نحوه انجام لابیاپلاستی چگونه است؟
 • پس از جراحی لابیاپلاستی
 • عوارض احتمال لابیاپلاستی
 • درد پس از لابیاپلاستی
 • مشاهده نتایج لابیاپلاستی
 • چگونه لابیاهای جراحی شده را می‌ توان شست؟
 • هزینه جراحی و عمل لابیاپلاستی
 • آشنایی بیشتر با لابیاپلاستی
 • دلایل انجام لابیاپلاستی
 • علت بزرگی لابیاها چیست؟
 • پروسه قبل از لابیاپلاستی
 • پروسه لابیاپلاستی
 • نحوه انجام لابیاپلاستی چگونه است؟
 • پس از جراحی لابیاپلاستی
 • عوارض احتمال لابیاپلاستی
 • درد پس از لابیاپلاستی
 • مشاهده نتایج لابیاپلاستی
 • چگونه لابیاهای جراحی شده را می‌ توان شست؟
 • هزینه جراحی و عمل لابیاپلاستی

آشنایی بیشتر با لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یک روش جراحی برای کاهش یا افزایش اندازه لابیا بسته به نیاز هر فرد انجام می‌ شود. این جراحی برای بهبود ظاهر لابیا و کاهش مشکلات فیزیکی حین فعالیت‌ های روزانه انجام می‌ گیرد.

لابیاها (لب‌ های اطراف واژن) در اطراف دهانه واژن قرار دارند. لابیای بیرونی به عنوان لابیا ماژور و قسمت بزرگ لبه واژن است. این قسمت چین‌ های بزرگتری دارد که از اندام‌ های تناسلی خارجی شما محافظت می‌ کند و پس از بلوغ با موهای ناحیه تناسلی پوشانده می‌ شود.

لب‌ ها یا چین‌ های داخلی به عنوان لابیای مینور شناخته می‌ شود که همان لب‌ های کوچک واژن است. این چین‌ های پوستی از دهانه مجرای ادرار ( قسمتی که ادرار از بدن شما خارج می‌ شود ) و واژن محافظت می‌ کند.

در طول این عمل جراحی و بسته به دلیل انجام آن ، جراح شما یکی از این موارد را انجام می‌ دهد:

مقداری از بافت لابیا را برای کاهش اندازه آن کاملا جدا می‌ کند.
یک ماده پر کننده یا چربی به لابیا تزریق می‌ شود تا آن ناحیه بزرگ‌ تر شود.
در صورت نیاز ترمیم را در این قسمت انجام می‌ دهد.

لابیاپلاستی

دلایل انجام لابیاپلاستی

دلایل پزشکی و فیزیکی

گاهی از این روش به هدف کاهش اندازه لب‌ ها کوچک به‌ طوری که از لبه‌ های لابیا بزرگ بیرون نزند، استفاده می‌ شود. در صوتی که لابیاهای داخلی بیش از حد بزرگ باشند، پیچ می‌ خورد یا کشیده می‌ شود و در نهایت شرایط آزاردهنده‌ ای را حین ورزش، فعالیت‌ های روزانه و رابطه جنسی ایجاد می‌ کند.

علاوه بر این با وجود این بافت‌ های اضافی، نظافت و پاکسازی دشوار و باعث تجمع باکتری‌ ها می‌ شود که در نهایت منجر به عفونت دستگاه ادراری خواهد شد.

دلایل زیبایی و جنسی

این روش گاهی برای ظاهری زیباتر و جوان‌ تر به خانم‌ ها توسط متخصص زنان دکتر زرگنج فرد پیشنهاد می‌ شود. 

برای رفع عدم تقارن لابیا مینور و لابیا ماژور انجام می‌ گیرد، در برخی از خانم‌ ها یک طرف بلندتر یا شکل متفاوتی نسبت به طرف دیگری دارد.

برای افزایش اعتماد به نفس و از بین بردن نواقص انجام می‌ شود. برخی از افراد با پوشیدن شلوار تنگ، برآمدگی‌ های ناحیه تناسلی را از روی لباس شاهد هستند که ظاهر ناخوشایندی را ایجاد می‌ کند. در صورت وجود بافت بیش از حد لابیا، لباس‌ های تنگ نیز باعث شرایط آزار دهنده‌ ای می‌شود.

همچنین برخی از افراد برای افزایش اعتماد به نفس در خصوص ظاهر اندام جنسی خود این عمل زیبایی را انجام می‌ دهند.

علت بزرگی لابیاها چیست؟

دلایل مختلفی در بزرگی لابیا از جمله چنین مواردی نقش دارد:

سن ؛ یائسگی یا سایر تغییرات هورمونی می‌ تواند بافت لابیا را نازک و بزرگ کند و در چنین شرایطی لابیا مینور از لابیا بزرگ بیرون می‌ زند.

بارداری و زایمان

تغییرات در میزان وزن

ژنتیک

پروسه قبل از لابیاپلاستی

ابتدا با جراح خود در خصوص هدف از انجام این نوع جراحی زیبایی صحبت خواهید کرد. انتظارات خود را باید از نتیجه به پزشک بگویید، پزشک نیز در خصوص جزئیات جراحی و اینکه برش‌ ها در کدام قسمت انجام می‌ شود و در مورد اینکه آیا انتظارات شما قابل اجرا هست یا خیر، با شما صحبت می‌ کند.

پزشک آزمایشاتی از جمله آزمایش خون، آزمایش ادرار و عکس برداری با اشعه ایکس را از شما درخواست می‌ کند. در خصوص پوشش مناسب، زمان قطع مصرف غذا و نوشیدنی، زمان قطع موقت داروها و سایر موارد مهم نکاتی را به شما ذکر خواهد کرد.

پروسه لابیاپلاستی

زمانی که لباس مخصوص عمل را می‌ پوشید، موارد حیاتی از جمله دمای بدن، نبض، فشار خون، سطح اکسیژن و میزان تنفس شما مورد بررسی قرار می‌ گیرد.

تزریق داخل وریدی انجام می‌ شود و ممکن است کاتتر ادراری در مجرای ادراری قرار دهند. قسمت لابیا و پوست اطراف آن تمیز می‌ شود، امکان انجام عمل به دو صورت بی‌ حسی موضعی یا بیهوشی عمومی بسته به صلاح دید پزشک انجام می‌ گیرد.

هر گونه تغییرات مورد نیاز در لابیا بزرگ و کوچک برای ایجاد ظاهری زیبا و همچنین شرایط راحت برای بیمار ایجاد می‌ شود. پزشک معمولا جراحی را به‌ صورت برش یا لیزر انجام می‌ دهد.

لابیاپلاستی جراحی زیبائی واژن

نحوه انجام لابیاپلاستی چگونه است؟

برای کاهش اندازه لابیاها (لابیا کوچک و لابیا بزرگ) دو روش کلی وجود دارد:

تکنیک‌ های کوچک‌ تر کردن لابیا

روش تریم برای لابیاپلاستی

طی این روش بافت اضافی از دو طرف لابیا مینور برداشته می‌ شود تا با لابیای ماژور یکنواخت شود و اندازه متناسبی داشته باشد.

تکنیک وج

با این روش، هر دو طرف لابیا به‌ صورت V شکل برداشته می‌ شود. چنین تکنیکی ظاهر طبیعی‌ تری به لابیا می‌ دهد. در صورت نیاز، به همین صورت در لابیا ماژور نیز قسمتی برداشته خواهد شد.

گاهی بسته به صلاحدید پزشک به جای برش با چاقو، برش با استفاده از لیزر انجام می‌شود.

تکنیک‌ های بزرگ‌ تر کردن

برای بزرگ کردن لابیا ماژور جراح مقدار کمی چربی را از ناحیه دیگر بدن مانند شکم یا ران در روش لیپوساکشن به لابیا بزرگ تزریق می‌ کند. تزریق اسید هیالورونیک به لابیا ماژور یک گزینه دیگر به جای تزریق چربی به واژن است.

تمامی روش‌ های ذکر شده با بخیه‌ های قابل جذب انجام می‌ شود و نیازی به کشیدن بخیه‌ ها نیست. محل جراحی با پانسمان جراحی پوشانده می‌ شود. این عمل جراحی یک عمل سرپایی است و کمتر از دو ساعت طول می‌ کشد.

پس از جراحی لابیاپلاستی

بعد از جراحی پزشک کاتتر ادراری را بر می‌ دارد و با رفع اثرات بیهوشی، هوشیارتر می‌ شوید. برخی از پزشکان نیز بدون نیاز به بیهوشی با بی‌ حسی موضعی جراحی را انجام می‌ دهند. برای بررسی هرگونه خونریزی نیز معاینه می‌ شوید و دستورالعمل‌ هایی برای مراقبت‌ های پس از عمل داده خواهد شد.

عوارض احتمال لابیاپلاستی

احتمال ایجاد عوارض ناشی از این عمل زیبایی بسیار نادر است، در صورتی که در انتخاب پزشک نهایت دقت را داشته باشید، این موارد به حداقل خواهید رسید:

برداشتن بافت زیاد
خونریزی
کبودی
عفونت
باز شدن زخم
باقی ماندن جای زخم
احساس درد مداوم (درد همراه با رابطه جنسی یا از دادن حس این ناحیه در رابطه جنسی)

درد پس از لابیاپلاستی

در حقیقت باید بگوییم که مقداری تورم و درد خواهید داشت اما معمولا با مصرف داروهای بدون نسخه مانند استامینوفن قابل کنترل است.

اگر علائم با مصرف داروهای بدون نسخه بهبود پیدا نکرد، حتما به پزشک اطلاع دهید. درمان‌ های خانگی مانند استفاده از کمپرس سرد را برای رفع این علائم در نظر داشته باشید.

برای کاهش درد و تورم یک کیسه یخ را روی ناحیه عمل به مدت ۲۰ دقیقه بگذارید و ۲۰ دقیقه دقیقه آن را از ناحیه عمل شده بردارید. اغلب افراد که این عمل را انجام می‌ دهند، تنها درد یا حساسیت به لمس را چند روز پس از عمل می‌ دهند.

در صورت نیاز آنتی بیوتیک خوراکی یا آنتی بیوتیک موضعی داده می‌ شود که روی زخم بمالید تا از عفونت جلوگیری شود. در طول روند بهبود از شلوار و لباس زیر استفاده کنید.

استفاده از لباس‌ های تنگ باعث ایجاد اصطکاک روی زخم شده و از بهبود یا تاخیر در روند بهبود زخم جلوگیری می‌ کند.

لابیاپلاستی

مشاهده نتایج لابیاپلاستی

تورم اولیه، درد و تغییر رنگ موقت طی چند هفته پس از جراحی کاهش می‌ یابد، بیشترین تورم بعد از شش هفته از بین می‌ رود. با این حال ممکن است چهار تا شش ماه روند بهبود کامل طول بکشد تا کاملا از بین برود و نتیجه نهایی لابیاپلاستی قابل مشاهده باشد. معمولا جای زخم بسیار کمی قابل مشاهده خواهد بود.

 

چگونه لابیاهای جراحی شده را می‌ توان شست؟

زخم‌ ها را تنها باید با آب ولرم بدون استفاده از هیچ صابونی بشویید. پس از ادرار کردن باید ناحیه مورد نظر را به آرامی پاک یا خشک کنید. به هیچ وجه نباید ناحیه جراحی را مالش ندهید. در صورت نیاز پزشک دارو تجویز یا رژیم غذایی را برای جلوگیری از یبوست توصیه می‌ کند تا زور نزنید و بخیه‌ ها کشیده نشوند.

هزینه جراحی و عمل لابیاپلاستی

هزینه این جراحی به موارد مختلف و متعددی بستگی دارد از جمله این موارد شکل و اندازه واژن بیمار می باشد که در هر شخص متفاوت است بنابر این تعداد برش ها جراحی نیز متفاوت خواهد شد پس اعلام قیمت را بسیار مشکل می کند. بهتر است برای آگاهی از هزینه عمل لابیاپلاستی در تهران به صورت حضوری مراجعه کرده تا توسط پزشک معاینه شوید.

جمع بندی

این جراحی، یکی از جراحی‌ های زیبایی زنان که درصد موفقیت بالایی را به همراه دارد و خانم هایی که از بزرگ بودن لابیاهای خود ناراضی هستند و با مشکلاتی حین رابطه جنسی مواجه شده‌ اند، می‌ توانند از مزایای این روش جراحی بهره‌ مند شوند و در صورتی که برای انجام آن به جراح زیبایی زنان با تجربه مراجعه نکنید، ممکن است به عمل لابیاپلاستی ترمیمی نیاز پیدا کنید پس در انتخاب پزشک دقت نمایید .

 

محبوب ترین مقالات

به وقت ملاقات نیاز دارید؟

درخواست وقت ملاقات

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*

در صورتی که از خانم دکتر افسانه زرگنج فرد نوبت برای لابیاپلاستی میخواهید ، لطفا شماره تلفن همراه خود را بگذارید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و برای شما با توجه به ساعات و روزهای خالی ، نوبت بگذارند .

مشاوره رایگان ( از ساعت 9 الی 20 )

رسالت ما در مجموعه دکتر زرگنج فرد انجام تمامی خدمات زیبائی و درمانی زنان با حفظ استاندارد و اولویت سلامت مراجعین عزیز می باشد که در جهت تحقق این رسالت تیمی متشکل از پزشکان و متخصصین و کادر مجرب با به کارگیری جدیدترین روش های علمی ، فعالیت خود را آغاز نموده است . هدف ما زیبایی توام با حفظ سلامتی شماست .

روزهای کاری

شنبه - پنجشنبه : 20.30 - 09.00
جمعه و ایام تعطیل : فقط با هماهنگی قبلی
خانه
حساب کاربری
خدمات
جستجو