ویرایش محتوا
دکتر افسانه زرگنج فرد

درباره ما

مجموعه زنان ، زایمان و نازائی دکتر زرگنج فرد

رسالت ما در مجموعه دکتر زرگنج فرد انجام تمامی خدمات زیبائی و درمانی زنان با حفظ استاندارد و اولویت سلامت مراجعین عزیز می باشد که در جهت تحقق این رسالت تیمی متشکل از پزشک متخصص ( دکتر افسانه زرگنج فرد ) و کادر مجرب با به کارگیری جدیدترین روش های علمی و به روز ترین دستگاه های پزشکی ، فعالیت خود را آغاز نموده است .
هدف ما زیبایی توام با حفظ سلامتی شماست …

با ما تماس بگیرید

شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

شبکه های اجتماعی مجموعه دکتر افسانه زرگنج فرد

ارتباط‌ سازی و ایجاد رابطه‌ های موثر ، مابین مراجعین و مدیریت مجموعه ، موجب آن گشته که دکتر افسانه زرگنج فرد در شبکه های اجتماعی داخلی و خارجی بنا بر سلیقه مراجعین و بیماران عزیز صفحه هایی را بازگشایی نمایند تا علاوه بر معرفی نمونه کارها ، به سوالات افراد پاسخ داده و سطح دانش زنان ایران زمین را نسبت به مسائل سلامتی ، بهداشتی ، زیبائی و جنسیشان بالا ببرد . 

داشتن آگاهی عمومی در خصوص تمامی موارد مرتبط با زنان ، زایمان و نازایی و همچنین اطلاع از انواع جراحی های زیبایی (در صورت نیاز افراد) ، کمک شایانی به زندگی بهتر بانوان خواهد کرد . از این رو توصیه می کنیم ، با توجه به سلیقه و نیاز خود ، یک یا تمامی ، شبکه های اجتماعی مجموعه دکتر افسانه زرگنج فرد را دنبال نموده و در آینده از مزایای وفاداری در این مجموعه بهره مند شوید .

 

شبکه های اجتماعی خارجی مجموعه دکتر افسانه زرگنج فرد

شبکه های اجتماعی مسیریابی مجموعه دکتر افسانه زرگنج فرد

مشاوره رایگان ( از ساعت 9 الی 20 )

رسالت ما در مجموعه دکتر زرگنج فرد انجام خدمات درمانی زنان با حفظ استاندارد و اولویت سلامت مراجعین عزیز می باشد که در جهت تحقق این رسالت تیمی متشکل از پزشکان و متخصصین و کادر مجرب با به کارگیری جدیدترین روش های علمی ، فعالیت خود را آغاز نموده است . هدف دکتر زرگنج فرد، حفظ سلامتی مراجعان در عین تامین خواست ایشان برای نیل به حداکثر طراوت و شادابی است.

روزهای کاری

شنبه - پنجشنبه : 20.30 - 09.00
جمعه و ایام تعطیل : فقط با هماهنگی قبلی
خانه
حساب کاربری
خدمات
جستجو