درباره کلینیک زنان زایمان نازایی لابیاپلاستی واژینیسموس دکتر افسانه زرگنج فرد
قریب به 30 سال سابقه

رسالت ما در مجموعه دکتر زرگنج فرد انجام تمامی خدمات زیبائی و درمانی زنان با حفظ استاندارد و اولویت سلامت مراجعین عزیز می باشد که در جهت تحقق این رسالت کادری مجرب با به کارگیری جدیدترین روش های علمی و به روز ترین دستگاه های پزشکی ، سال هاست فعالیت می کنند .

از جمله مهم ترین خدمات مجموعه دکتر زرگنج فرد می توان به درمان واژینیسموس ، لابیاپلاستی ، واژینوپلاستی ، وایتنینگ ، تایتنینگ ، واژینوپلاستی ، تزریق ژل به واژن ، تزریق چربی به واژن ، تزریق ژل به نقطه G ، درمان نازایی و IUI ، درمان بی اختیاری ادرار ، درمان خشکی واژن ، درمان زگیل تناسلی ، درمان عفونت قارچی واژن و درمان عفونت باکتریایی واژن اشاره کرد.

درباره ما ( پزشک متخصص زنان )

دکتر افسانه زرگنج فرد

خانم دکتر افسانه زرگنج فرد ، فارغ التحصیلی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال 1368 می باشند . ایشان موفق به دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شدند و در سال 1374 به عضویت هیئت علمی و استادیاری دانشگاه علوم پزشکی در آمدند .

بیش از 28 سال تجربه موفق در زمینه تشخیص و درمان بیماری های زنان , زایمان , نازایی و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس و تسلط به درمان با لیزر مونالیز و آر اف هیگز ، گوشه ای از توانمندی های ایشان می باشد .

دکتر افسانه زرگنج فرد
دکتر افسانه زرگنج فرد