ویرایش محتوا
دکتر افسانه زرگنج فرد

درباره ما

مجموعه زنان ، زایمان و نازائی دکتر زرگنج فرد

رسالت ما در مجموعه دکتر زرگنج فرد انجام تمامی خدمات زیبائی و درمانی زنان با حفظ استاندارد و اولویت سلامت مراجعین عزیز می باشد که در جهت تحقق این رسالت تیمی متشکل از پزشک متخصص ( دکتر افسانه زرگنج فرد ) و کادر مجرب با به کارگیری جدیدترین روش های علمی و به روز ترین دستگاه های پزشکی ، فعالیت خود را آغاز نموده است .
هدف ما زیبایی توام با حفظ سلامتی شماست …

با ما تماس بگیرید

شبکه های اجتماعی
هزینه rf واژینیسموس

هزینه rf واژینیسموس

موضوع اصلی این مبحث در رابطه با هزینه rf واژینیسموس می باشد. همراه ما باشید تا در این خصوص بیشتر صحبت کنیم.

لطفا جهت دریافت مشاوره و درخواست برای درمان واژینیسموس و اطلاع از هزینه آن ، با ما در کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد تماس بگیرید.

02128111615

02122930161

 

یک دلیل مهم که بانوان بعد از ازدواج همچنان باکره هستند، مشکل واژینیسموس می ‌باشد. ممکن است اطلاعات درستی در این ‌باره و راهکار درمانی آن نداشته باشید. شرایط انقباض غیر ارادی عضلات باعث به وجود آمدن این مشکل در روابط جنسی می‌ شود و بدون اراده زن اتفاق می‌ افتد.

هزینه rf واژینیسموس
هزینه rf واژینیسموس

البته راهکارهای متعددی برای درمان این روش شناخته ‌شده است که می ‌تواند مانع مناسبی برای طلاق زوجین باشد. در ادامه این مبحث در رابطه با برطرف نمودن واژینیسموس از طریق RF، اطلاعات بیشتری در اختیار شما می‌ گذاریم.

البته این ‌که هزینه RF چقدر است، بر اساس تشخیص دکتر زرگنج فرد به ‌عنوان بهترین دکتر برای درمان واژینیسموس، انجام می ‌گیرد. با ما در ادامه همراه باشید.

هزینه rf واژینیسموس به چه صورت محاسبه می ‌گردد؟

مهم‌ترین مسئله برای مراجعه نکردن افراد و درمان واژینیسموس، هزینه‌های موجود دستگاه آر اف می ‌باشد. به همین دلیل، افراد در تلاشند تا قبل ‌از مراجعه به پزشک از هزینه  RF واژینیسموس اطلاعاتی کسب کنند. در این ‌باره باید بگوییم عوامل و پارامترهای مختلف می ‌تواند بر روی هزینه  RF واژینیسموس تاثیر داشته باشد.

هر فردی ممکن است یکی از انواع واژینیسموس را تجربه کند و با توجه به میزان حاد بودن شرایط او، تعداد جلسات مشخص ‌شده برای استفاده از دستگاه آر اف توسط پزشک، کمتر و یا بیشتر می ‌شود. هنگامی ‌که نزد دکتر زرگنج فرد به ‌عنوان بهترین پزشک برای درمان واژینیسموس با دستگاه آر اف مراجعه می‌ کنید، معاینات مربوطه انجام می‌ گیرد.

سپس وخامت اوضاع و درجه‌ واژینیسموس شما مشخص می‌ گردد. از این طریق پزشک تشخیص می‌ دهد چند جلسه برای درمان آر اف نیاز دارید. هنگامی ‌که جلسه مشاوره و معاینه به اتمام رسید و تعداد جلسات استفاده از دستگاه آر اف مشخص شد، می ‌توان هزینه  RFواژینیسموس را برآورد کرد.

 

تخصصی که پزشک مدنظر شما برای این امر دارد

همچنین تخصصی که پزشک مدنظر شما برای این امر دارد، نکته حائز اهمیتی است که بر روی هزینه‌ها موثر است. اگر پزشک تخصص کافی را برای انجام این راهکار درمانی نداشته باشد، تعداد جلسات شما بیشتر می ‌گردد و در نهایت هزینه RF واژینیسموس بیشتر می ‌شود.

برای این‌که بتوانید از تخصص‌های پزشک ماهر در این زمینه استفاده کنید، دکتر زرگنج فرد به ‌عنوان بهترین پزشک برای درمان واژینیسموس با آر اف شناخته ‌شده است و طی مدت ‌زمان تعیین‌ شده می‌ تواند درمان را برای شما فراهم کند تا با خیالی آسوده در زندگی زناشویی خود لذت کافی را ببرید.

تخصصی که پزشک مدنظر شما برای این امر دارد
تخصصی که پزشک مدنظر شما برای این امر دارد

در ادامه به عنوان‌های زیر پاسخ خواهیم داد:

دستگاه RFچیست؟

RF واژینیسموس چیست؟

درمان واژینیسموس با دستگاه RF به چه صورت است؟

چه مزیت‌ هایی برای درمان واژینیسموس با RF وجود دارد؟

برتری درمان با دستگاه  RFبه نسبت دیگر راهکارها در چیست؟

چه افرادی شرایط لازم را برای استفاده از دستگاه RF ندارند؟

هزینه RFواژینیسموس به چه صورت محاسبه می ‌گردد؟

سوالات پرتکرار در رابطه با درمان واژینیسموس با دستگاه RF چیست؟

سخن پایانی

 

دستگاه RF چیست؟

فعالیت اصلی دستگاه آر اف بر این است تا از طریق امواج الکترو مغناطیسی کمک کند تا سلول‌های واژن دچار تغییراتی شوند تا در نهایت شرایط انقباض غیر ارادی مهبل برطرف ‌گردد. این راهکار قطعی‌ترین درمان برای واژینیسموس در کلینیک‌های معتبر نزد متخصصان زنان و زایمان شناخته ‌شده است.

طی تعداد جلسات درمانی متعدد با دستگاه آر اف می‌ توان این مشکل را برطرف کرد. البته میزان جلسات آن بنا بر شرایط هر شخص متفاوت است و بیمار در جلسه اول می ‌تواند بهبودی را برای دخول احساس کند و به ‌مرور زمان در گذشت چندین جلسه و فرایند دستگاه آر اف که کاملاً بدون درد و دوره نقاهت و وجود کمترین برش بر روی واژن اتفاق می‌افتد، رو به بهبودی بیشتر می‌رود و عملکردهای سلول واژن تغییر می‌ کند.

درمان‌های دیگری از طریق دستگاه آر اف به ‌غیر از درمان واژینیسموس صورت می ‌گیرد و ممکن است برای دردهای لگنی و جوانسازی واژن اثربخش باشد. در حالت کلی، این دستگاه راهکار قطعی واژینیسموس است.

RF واژینیسموس چیست؟

دستگاه آر اف کاملاً متفاوت با لیزر می ‌باشد. امواجی که این دستگاه صادر می‌ کند، با لیزر بسیار فرق دارد. امواج دستگاه آر اف رادیو فرکانسی هستند و می ‌توانند انرژی‌های امواج را جذب بافت‌های واژن کنند. به‌ همین دلیل نمی ‌توان این دستگاه را با لیزر اشتباه گرفت. به دلیل امواج مؤثری که دارد، در لیفت واژن و جمع‌ و جور کردن عضلات آن اثربخش هستند. در نهایت جوانسازی واژن را نیز به‌ دنبال دارند.

چگونگی عملکرد دستگاه RF

دستگاه آر اف به این صورت عمل می ‌کند که امواج را به عضلات می ‌فرستد. در نهایت وجود این امواج می‌ تواند سبب ساخت عروق جدید و تغذیه بافت‌های واژن گردد و گردش خون را بیشتر می ‌کند. به ‌مرور زمان با تولید الاستین و کلاژن، استحکام ساختار واژن تحریک می‌ گردد و به ‌مرور زمان باعث تغییرات متعددی در بافت‌های آن می ‌شود که دخول را راحتتر می‌ کند.

اگر می خواهید بدانید هزینه  RFواژینیسموس چقدر است، بهتر است شرایط و عواملی که بر روی هزینه RF واژینیسموس تاثیر می گذارد را بررسی کنید. برای بررسی هزینه  RF واژینیسموس بهتر است با دکتر زرگنج فرد به‌ عنوان بهترین پزشک برای درمان واژینیسموس مشورت کنید.

چگونگی عملکرد دستگاه RF
چگونگی عملکرد دستگاه RF

درمان واژینیسموس با دستگاه RF به چه صورت است؟

یک راهکار نوین که برای درمان واژینیسموس از طریق متخصصین شناخته ‌شده است، دستگاه آر اف می‌ باشد. برای برطرف نمودن این مشکل، اغلب پزشکان از این روش استفاده می کنند. امواج الکترومغناطیسی که از طریق این دستگاه با فرکانس بالا مورد استفاده واقع می‌ شود، می‌ تواند تغییرات مولکولی را در بخش ناحیه تناسلی بانوان به وجود بیاورد که در نهایت باعث رهاسازی می‌ شود و انقباضات به‌ وجود آمده را برطرف می‌ کند. در نهایت باعث درمان واژینیسموس می‌ شود. مهم‌ترین فعالیت دستگاه آر اف ریلکس کردن و رهاسازی عضلات بخش تناسلی است که سبب رفع اسپاسم عضلات می‌ شود.

اگر شما نیز از مشکل واژینیسموس رنج می‌ برید، بهتر است برای کسب اطلاعات از هزینه RF واژینیسموس، از تخصص‌های دکتر زرگنج فرد استفاده کنید تا درمان در بهترین حالت ممکن برای شما اتفاق بیفتد.

درمان واژینیسموس با دستگاه RF به چه صورت است؟
درمان واژینیسموس با دستگاه RF به چه صورت است؟

چه مزیت‌ هایی برای درمان واژینیسموس با RF وجود دارد؟

دکتر زرگنج فرد مزیت‌های بسیاری را در راستای استفاده از دستگاه آر اف برای برطرف نمودن واژینیسموس ذکر می‌ کند که در ادامه به‌ شرح آن‌ها خواهیم پرداخت.

 • تعداد جلسات برطرف نمودن واژینیسموس با این دستگاه اندک است.
 • اگر افراد دچار واژینیسموس بسیار حاد هستند، درمانی بهتر از آر اف پیدا نمی ‌کنند.
 • نیاز به انجام حرکات ورزشی و تمرین در منزل نمی ‌باشد.
 • بعد از انجام هر جلسه درمانی با این دستگاه، دوران نقاهت و مراقبت نیاز نیست.
 • یک روش غیرتهاجمی به حساب می‌آید و عوارضی برای بیمار به دنبال ندارد.
 • بهبودی در همان جلسه اول دیده می ‌شود و تفاوت احساس خواهد شد.
 • به دلیل بهبود زود هنگام، رضایت افراد برای شرکت در جلسات بعدی بیشتر می ‌شود.
 • به روز ترین و بهترین روش برای درمان واژینیسموس شناخته ‌شده است.
 • انجام این راهکار درمانی بدون کوچکترین درد توسط متخصص زنان صورت می‌ گیرد.
 • باعث به وجود آمدن هیچ‌گونه برش بر روی بافت‌های بافت واژن نمی ‌شود.
 • باعث بهبودی کامل با توجه به شرایط فرد در هر جلسه می‌ گردد.

با توجه به تمام مزیت‌هایی که از دستگاه آر اف ذکر کردیم، تحت نظارت پزشکی با مهارت از این دستگاه استفاده کنید تا هزینه  RFواژینیسموس برای شما مدیریت شود. دکتر زرگنج فرد در این امر تخصص کافی را دارد و به‌ عنوان بهترین پزشک برای درمان واژینیسموس با آر اف شناخته ‌شده است.

برتری درمان با دستگاه RF به نسبت دیگر راهکارها در چیست؟

برای  درمان واژینیسموس با روش های دیگر، بیمار باید تمرینات متعددی را در منزل انجام دهد تا بهبودی حاصل گردد. اگر این تمرینات صورت نگیرد، ممکن است روند درمان فرد کندتر شود. اما هنگامی‌که از روش آر اف استفاده می ‌شود، نیاز نیست که بیمار فعالیت یا تمرین را در منزل انجام بدهد.

فقط باید دوره درمان خود و تعداد جلساتی که پزشک برای او در نظر گرفته ‌است را به اتمام برساند. انجام روش آر اف در کلینیک پزشک به ‌صورت سرپایی انجام می‌ گیرد و شامل هیچ‌گونه دردی برای بیمار نمی‌ شود. همچنین دوره درمانی خاصی برای آن وجود ندارد.

به همین سبب با تمامی این فواید این روش از نظر بیماران و پزشکان مطلوبتر می‌ باشد و می ‌تواند این مشکل را برای همیشه حل کند. محدودیت خاصی برای استفاده از این دستگاه وجود ندارد و بانوان با هر شرایط سنی و مشکل واژینیسموس در هر مرحله می ‌توانند بهره کافی را از این دستگاه ببرند. تمام بانوانی که مشکلات متعدد در هنگام برقراری روابط جنسی دارند و دچار درد می‌ شوند، می ‌توانند از این روش استفاده کنند.

هزینه RF واژینیسموس نیز می ‌تواند برای آن‌ها بسیار مقرون‌ به ‌صرفه باشد و رضایت آن‌ها از استفاده این دستگاه باعث شده که به دیگر روش های درمان واژینیسموس ترجیح داده شود.

برتری درمان با دستگاه RF به نسبت دیگر راهکارها در چیست؟
برتری درمان با دستگاه RF به نسبت دیگر راهکارها در چیست؟

چه افرادی شرایط لازم برای استفاده از دستگاه RF را ندارند؟

در برخی مواقع محدودیت‌هایی برای استفاده از دستگاه آر اف به منظور رفع واژینیسموس صورت می ‌گیرد. در صورتی که این مشکلات را دارید، باید در ابتدا درمان برای شما صورت بگیرد. سپس می ‌توانید از این دستگاه برای رفع مشکل واژینیسموس استفاده کنید.

 • اشخاصی که دچار عفونت‌های واژن هستند، کاندید مناسبی برای استفاده از این ‌دستگاه نیستند.
 • اشخاصی که به تبخال تناسلی دچار شده‌اند، لازم است ابتدا درمان شوند، سپس از دستگاه آر اف استفاده کنند. وجود زگیل تناسلی در واژن بانوان مانعی برای استفاده از دستگاه آر اف می‌ باشد.
 • اگر مبتلا به بیماری خاص پوستی هستید، ابتدا باید با پزشک صحبت کنید.

اگر دچار شرایط ذکر شده هستید، بهتر است مشاوره‌هایی با دکتر زرگنج فرد در این رابطه داشته باشید تا بهترین راهکار را پیش پای شما بگذارد. دکتر زرگنج فرد به‌ عنوان بهترین دکتر برای درمان واژینیسموس شناخته ‌شده است و با توجه به شرایط شما، روش درمانی مناسبی را انتخاب می­ کند.

چه افرادی شرایط لازم برای استفاده از دستگاه RF را ندارند؟
چه افرادی شرایط لازم برای استفاده از دستگاه RF را ندارند؟

بهترین پزشک برای درمان واژینیسموس

اگر شما نیز دچار انقباض غیر ارادی واژن می‌ باشید، بهتر است تحت نظارت یک پزشک، درمان را آغاز کنید. برای ‌این که تشخیص دهید چه پزشکی بهترین درمان واژینیسموس را انجام می دهد، می‌ توانید از بیماران قبلی او اطلاعاتی کسب کنید. بعد از این ‌که معاینات شما توسط پزشک صورت می ‌گیرد، بهترین روش درمانی انجام می ‌شود.

امروزه راهکار استفاده از دستگاه آر اف برای برطرف نمودن واژینیسموس یک درمان قطعی به حساب می‌آید. حال اگر قصد مراجعه به متخصص زنان و زایمان را دارید، ما به شما دکتر زرگنج فرد را به‌ عنوان بهترین پزشک و برای درمان واژینیسموس معرفی می‌ کنیم تا با استفاده از دستگاه آر اف مشکل واژینیسموس شما برطرف گردد.

بهترین پزشک برای درمان واژینیسموس
بهترین پزشک برای درمان واژینیسموس

سوالات پرتکرار در رابطه با درمان واژینیسموس با دستگاه RF چیست؟

برای این ‌که آگاهی افراد در زمینه درمان واژینیسموس با دستگاه  RF بیشتر شود، سوالات پرتکرار بیماران در این رابطه را پاسخ خواهیم داد.

آیا اشخاصی که دچار واژینیسموس هستند، مشکلاتی در رحم آن‌ها دیده می‌ شود؟

پاسخ این سوال منفی است. زیرا این دسته از افراد هیچ مشکلی در بخش رحم ندارند و دلیل اصلی آن، مشکلات فیزیولوژیک و آناتومی نیست و فقط به دلیل انقباض غیر ارادی واژن اتفاق می ‌افتد.

بعد از عمل کورتاژ، دخول دردناک اتفاق می‌افتد. آیا این عمل باعث دخول دردناک است؟

این فرد دچار واژینیسموس ثانویه می ‌باشد که در برخی مواقع بیماری‌ها و جراحی‌هایی همانند جراحی واژینال، تومورهای زایمانی، کورتاژ، جراحی لگن و دیگر موارد می ‌تواند سبب وجود انقباض غیر ارادی واژن شود و باعث شکل گرفتن بیماری واژینیسموس ثانویه می‌ گردد.

برای درمان واکسیناسیون به چه پزشکی باید مراجعه کرد؟

افرادی که به واژینیسموس دچار هستند و قصد استفاده از دستگاه آر اف را دارند، برای این‌ که بتوانند هزینه   RF واژینیسموس را تشخیص بدهند، بهتر است با پزشک متخصص زنان و زایمان مشورت کنند.

همه پزشکان اطلاعات کافی از درمان واژینیسموس ندارند. در نهایت می‌ توانند روند درمان شما را کندتر کنند. پیشنهاد ما بر این است که به دکتر زرگنج فرد به‌ عنوان بهترین پزشک برای درمان واژینیسموس مراجعه کنید.

برای درمان واکسیناسیون به چه پزشکی باید مراجعه کرد؟
برای درمان واکسیناسیون به چه پزشکی باید مراجعه کرد؟

سخن پایانی

اگر شما تجربه دخول دردناک دارید و یا هیچ راهی برای دخول وجود ندارد و از اختلال واژینیسموس رنج می‌ برید، این اختلال روانی یا فیزیکی می‌ باشد که در نهایت سبب انقباض غیر ارادی واژن می‌ شود. حال برای این‌ که بتوانید از روابط جنسی خود لذت ببرید، باید به ‌دنبال چاره باشید. یکی از راهکارهای مناسب برای آن استفاده از دستگاه آر اف می ‌باشد که در این مطلب از ویژگی‌ های مهم آن صحبت کردیم.

این دستگاه به‌ عنوان بهترین روش درمان شناخته می ‌شود و می‌ تواند درمان سریع و قطعی واژینیسموس را به ‌دنبال داشته باشد و در آخر، علائم دخول دردناک حذف می‌ شود. موارد و پارامترهای متعددی برای تعیین هزینه RF واژینیسموس وجود دارد که با توجه به شرایط شما تعیین می ‌گردد.

برای ‌این که هزینه RF واژینیسموس مشخص شود، به دکتر زرگنج فرد به ‌عنوان بهترین پزشک برای درمان واژینیسموس با دستگاه آر اف مراجعه کنید تا اطلاعات ارزنده‌ای در این زمینه بگیرید.

کانال آپارات کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد متخصص زنان ، زایمان و نازایی

ارسال دیدگاه

مشاوره رایگان ( از ساعت 9 الی 20 )

رسالت ما در مجموعه دکتر زرگنج فرد انجام خدمات درمانی زنان با حفظ استاندارد و اولویت سلامت مراجعین عزیز می باشد که در جهت تحقق این رسالت تیمی متشکل از پزشکان و متخصصین و کادر مجرب با به کارگیری جدیدترین روش های علمی ، فعالیت خود را آغاز نموده است . هدف دکتر زرگنج فرد، حفظ سلامتی مراجعان در عین تامین خواست ایشان برای نیل به حداکثر طراوت و شادابی است.

روزهای کاری

شنبه - پنجشنبه : 20.30 - 09.00
جمعه و ایام تعطیل : فقط با هماهنگی قبلی
خانه
حساب کاربری
خدمات
جستجو