ویرایش محتوا
دکتر افسانه زرگنج فرد

درباره ما

مجموعه زنان ، زایمان و نازائی دکتر زرگنج فرد

رسالت ما در مجموعه دکتر زرگنج فرد انجام تمامی خدمات زیبائی و درمانی زنان با حفظ استاندارد و اولویت سلامت مراجعین عزیز می باشد که در جهت تحقق این رسالت تیمی متشکل از پزشک متخصص ( دکتر افسانه زرگنج فرد ) و کادر مجرب با به کارگیری جدیدترین روش های علمی و به روز ترین دستگاه های پزشکی ، فعالیت خود را آغاز نموده است .
هدف ما زیبایی توام با حفظ سلامتی شماست …

با ما تماس بگیرید

شبکه های اجتماعی
عوارض واژینیسموس

عوارض واژینیسموس

در این مقاله شما را با عوارض واژینیسموس آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید تا درباره بیماری واژینیسموس و عوارض آن بیشتر بدانید.

جهت دریافت مشاوره در زمینه عمل زیبایی واژن با ما در تماس باشید.

02128111615

02122930161

همان طور که مطلع هستید، بیماری ها می توانند زندگی عادی یک شخص را دچار اختلال کنند. گاهی بیماری ها جسم فرد را دچار ناراحتی می کند. در بعضی از موارد، بیماری ها روح فرد را آزرده و افسرده می کند.

عوارض واژینیسموس
عوارض واژینیسموس

در بیشتر موارد، بیماری ها هر دو بعد فرد را تحت تاثیر خود قرار می دهند.  در واقع می توان گفت که بیشتر بیماری ها می تواند علاوه بر مشکلات جسمانی و دردهای ناشی از آن، افسردگی و نگرانی را نیز برای فرد به دنبال داشته باشد.

بیماری واژینیسموس از جمله بیماری‌هایی است که فرد علاوه بر دردی که متحمل می شود، از نظر روانی نیز دچار ناراحتی خواهد شد.

درمان این بیماری می تواند تا حد زیادی به زندگی فرد جان تازه ای ببخشد

بنابراین درمان واژینیسموس می تواند تا حد زیادی به زندگی فرد جان تازه ای ببخشد. عوارضی که بیماری واژینیسموس می تواند برای فرد مبتلا به این بیماری داشته باشد، بسیار مضر خواهد بود.

هر بیماری عوارض خاص خود را دارد. تاثیر عوارض بیماری واژینیموس بر شخصیت و زندگی شخصی تا آنجا پیش می رود که ممکن است زندگی فرد را به خطر بیاندازد. گاهی افراد به دلیل داشتن عوارض واژینیسموس، ناچار می شوند تا به زندگی مشترک خود پایان بدهند.  آن ها تصمیم می گیرند تا ادامه زندگی خود را به صورت فردی ادامه بدهند.

عوارض بیماری واژینیسموس را به طور کامل در ادامه مقاله برایتان خواهیم گفت. با ما همراه باشید تا با عوارض واژینیسموس بیشتر آشنا شوید. آشنایی شما با عوارض واژینیسموس و راه های درمان آن می تواند به شما کمک بزرگی در زندگیتان بکند.

برای دانستن عوارض  واژینیسموس و درمان آن، به زر کلینیک به عنوان بهترین مرکز درمان تضمینی واژینیسموس مراجعه نمایید.

در ادامه این مقاله به موارد زیر خواهیم پرداخت:

واژینیسموس چیست؟

علت بروز واژینیسموس چیست؟

نشانه های بیماری واژینیسموس

عوارض واژینیسموس

روش های درمان واژینیسموس

برای درمان واژینیسموس به کجا مراجعه کنیم؟

چرا  زر کلینیک بهترین مرکز درمان واژینیسموس است؟

درمان تضمینی واژینیسموس

 

واژینیسموس چیست؟

واژینیسموس آن را اغلب با نام دخول دردناک می شناسند. پزشکان، واژینیسموس را واژینیسم نیز می نامند. واژینیسموس یک بیماری مربوط به زنان است.

اگر بخواهیم این بیماری را توضیح بدهیم، باید بگوییم همان طور که از نام آن پیداست، این بیماری سبب می‌شود که فرد در هنگام مقاربت و یا وارد شدن جسمی به داخل واژن، احساس درد شدیدی می کند. افراد مبتلا به واژینیسموس در هنگام برقراری رابطه با همسرشان دچار درد بسیار شدیدی می‌شوند.

پیشنهاد می کنیم از پست پرسش و پاسخ واژینیسموس دیدن کنید.

این درد شدید سبب می‌شود تا آن ها از ادامه رابطه دست بکشند

این درد شدید سبب می‌شود تا آن ها از ادامه رابطه دست بکشند. دردی که بیماران مبتلا به واژینیسموس تحمل می‌کنند، بسیار شدید است. علت پزشکی ایجاد این درد شدید در واژن زنان مبتلا به واژینیسموس، انقباض شدید عضلات ناحیه واژن است.

در واقع در زنان مبتلا به واژینیسموس، هنگامی که جسم خارجی به واژنشان وارد شود، دچار درد شدید غیر قابل تحملی می شوند که این درد ناشی از انقباض شدید عضلات ناحیه واژن است. بیماری واژینیسموس می تواند سبب از بین رفتن رابطه عاطفی میان افراد شود.

در واقع گاهی افراد به اشتباه تصور می کنند که عدم تمایل فرد مبتلا به واژینیسموس به خود شخص مربوط است. در صورتی که فردی که به واژینیسموس مبتلاست، با درد شدیدی که تحمل می کند، دیگر نمی تواند رابطه را ادامه بدهد و مجبور به پایان دادن آن می شود.

این درد شدید سبب می‌شود تا آن ها از ادامه رابطه دست بکشند
این درد شدید سبب می‌شود تا آن ها از ادامه رابطه دست بکشند

علت بروز واژینیسموس چیست؟

هر بیماری به علت های مختلفی ممکن است بروز کند.

گاهی علت بیماری های جسمی می تواند ریشه در بیماری های روانی و فکری داشته باشد.

به طور کلی عوامل مختلفی در شکل‌گیری یک بیماری نقش دارند.

علت پزشکی واژینیسموس در واقع انقباض بیش از حد عضلات ناحیه واژن در فرد مبتلا به واژینیسموس است.

اگر به سابقه بیماران مبتلا به واژینیسموس دقت کنیم، به این نتیجه می رسیم که:

اکثر افرادی که به بیماری واژینیسم مبتلا هستند، معمولاً گذشته‌ای دارند که این بیماری می‌تواند به آن گذشته بازگردد.

به طور کلی عواملی نظیر آن چه در ادامه ذکر می کنیم، می تواند در بروز بیماری واژینیسموس نقش داشته باشد.

اگر فرد در گذشته رابطه‌ی دردناکی را با شخصی تجربه کرده باشد

اگر فرد در گذشته رابطه‌ی دردناکی را با شخصی تجربه کرده باشد، می‌تواند زمینه ابتلا به بیماری واژینیسموس را داشته باشد.

در واقع این نوع روابط بیشتر در افرادی دیده می شود که به زور مجبور به برقراری رابطه شده‌اند.

افرادی که به آن ها تجاوز شده است.

همه این ها می تواند سبب شود تا فرد از بر قراری رابطه و نزدیکی با جنس مخالف ترس و وحشت داشته باشد.

وجود ترس

وجود ترس سبب می‌شود تا بدن فرد حین برقراری رابطه حتی از نوع خوشایند آن، یک واکنش تقریباً دفاعی را از خود نشان دهد. این پاسخ، انقباض شدید عضلات ناحیه واژن است.

گاهی نیز افراد در سنین کودکی ناچار می شوند تا معاینه های پزشکی انجام بدهند. این می تواند در ذهن شخص باقی بماند و بعدها سبب شود تا فردی که در کودکی معاینه پزشکی انجام داده، به بیماری واژینیسموس مبتلا شود.

در واقع بیماری واژینیسموس بیشتر به ترس و نگرانی های شخصی از برقراری رابطه مربوط می شود. گاهی افراد به دلایلی نظیر ترس از بچه دار شدن می توانند به بیماری واژینیسموس مبتلا شوند.

گاهی افراد قبل از داشتن هیچ نوع رابطه ای تصور می کنند که برقراری رابطه، دردناک و ناراحت کننده است و این سبب می شود که زمینه ذهنی فرد برای مبتلا شدن به بیماری واژینیسموس فراهم شود.

وجود ترس
وجود ترس

نشانه های بیماری واژینیسموس

بیماری واژینیسموس مانند هر بیماری دیگری مجموعه ای از نشانه هاست که می تواند بیانگر بروز این بیماری باشد. یکی از مهمترین و شایع ترین نشانه های بیماری واژینیسموس، درد در حین برقراری رابطه است. اگر در حین برقراری رابطه از درد شدید رنج می برید، شاید به واژینیسموس مبتلا هستید.

این درد شدید به گونه ای است که هنگام وارد شدن آلت تناسلی داخل واژن شروع می شود و بلافاصله بعد از بیرون آمدن آن، درد به پایان می رسد.  درد شدید در حین رابطه می‌تواند نشانه کلیدی برای بیماری واژینیسموس باشد.

از دیگر نشانه‌های بیماری واژینیسموس، خشکی واژن است. خشک بودن واژن و عدم رطوبت آن یکی از عواملی است که می تواند فرد را به بیماری واژینیسموس مبتلا کند.

اگر از این بیماری رنج می برید، بهتر است قبل از برقراری رابطه به پزشک زنان مراجعه کنید تا شما را در این باره راهنمایی کند. سفتی واژن هم از نشانه های واژینیسموس است.

نشانه های بیماری واژینیسموس
نشانه های بیماری واژینیسموس

اگر در ناحیه واژن خود احساس سفتی بیش از حد می کنید، شاید نشانه ابتلا به بیماری واژینیسموس باشد. اولین قدم برای تشخیص مبتلا بودن و یا نبودن به بیماری واژینیسموس، مراجعه به پزشک است.

اگر علائم گفته شده را دارید و یا حداقل از یکی از آن ها رنج می برید، با مراجعه به پزشک متخصص می توانید از مبتلا بودن و یا نبودن خود به بیماری واژینیسموس مطمئن شوید.

عوارض واژینیسموس

عوارض واژینیسموس می تواند شامل موارد مختلفی باشد که در این قسمت از مقاله به بررسی عوارض واژینیسموس خواهیم پرداخت.

بیماری واژینیسموس در ارتباط بین دو فرد دخالت دارد. در واقع بیماری واژینیسموس سبب می شود تا رابطه عاطفی میان زن و شوهر  به سمت نابودی سوق پیدا کند.

گاهی افراد از شرم و خجالتی که نسبت به گفتن چنین مسائلی دارند، سبب می شود که دردهای بسیاری را نیز تحمل کنند. عوارض واژینیسموس بر پایه های زندگی زناشویی خلل وارد می کند.

گاهی افراد تصور می کنند که همسر آن ها به دلایلی نظیر عدم علاقه و میل به  برقراری رابطه با آن ها امتناع می‌کند.  در صورتی که بیماری واژینیسموس می تواند درد شدیدی را برای فرد مبتلا به همراه داشته باشد.

از طرفی، در برخی جوامع افراد از گفتن چنین مسائلی امتناع می کنند چرا که فکر می کنند مطرح کردن چنین موضوعاتی اشتباه است و تصور می کنند که مراجعه به پزشک برای چنین مشکلاتی، امری نادرست محسوب می‌شود. در صورتی که باید این تفکرات را نادیده گرفت و برای سلامتی خود و بهتر کردن کانون خانواده به پزشک مراجعه کرد.

تحمل درد در طول رابطه جنسی در بیماری واژینیسموس

همچنین باید این موضوع را هم در نظر بگیریم که تحمل درد در طول رابطه جنسی در بیماری واژینیسموس، می تواند باعث بروز آسیب های جسمی در کنار آسیب های روحی شدیدی شود که توسط فرد تحمل می شود.

به همین منظور هم عوارض این بیماری را می‌توان در دو دسته عوارض جسمی و عوارض روحی تقسیم‌بندی کرد. باید در نظر داشته باشیم که عوارض روحی این مسئله می‌تواند به مراتب فراتر از جسمی آن باشد اما به هر حال عوارض جسمی را نیز نمی توان نادیده بگیریم.

مواردی که می‌تواند منجر به زخم یا پارگی در ناحیه واژن و قسمت های داخلی آن شود هم از جمله مواردی است که باید در روبرو شدن با بیماری واژینیسموس در نظر بگیریم.

تحمل درد در طول رابطه جنسی در بیماری واژینیسموس
تحمل درد در طول رابطه جنسی در بیماری واژینیسموس

همچنین باید در نظر داشته باشیم که پیامدهای بیماری می تواند جنبه های بسیار گسترده تری داشته باشد و برای پیشگیری از بروز چنین عوارضی، لازم است که با مشاوران و متخصصان در این رابطه مشورت کنید که ما قصد داریم در ادامه، بیشتر برای شما این موضوع را باز کنیم که چگونه می توان بهترین متخصصان و بهترین مرکز درمانی را برای برطرف کردن عوارض واژینیسموس و درمان آن انتخاب کنید.

روش های درمان واژینیسموس

هر عارضه ای می تواند به روش های مختلفی درمان شود. عوارض واژینیسموس نیز می‌تواند توسط روش های مختلفی به حداقل رسیده و یا به طور کامل درمان شود. معمولا پزشکان از دسته بندی خیلی گسترده ای برای درمان بیماری واژینیسموس استفاده می‌کنند که این دسته بندی می تواند شامل روش هایی از انجام ورزش آغاز شده و تا انجام عمل های جراحی نیز ادامه ‌یابد.

اما ما در نظر داریم تا برای شما اصولی ترین و تضمینی ترین روش درمانی را انتخاب کنیم.

این موضوع تا حد زیادی به میزان و شدت بیماری شما بستگی دارد و همه چیز کاملاً تحت نظر متخصصان می تواند قابل تشخیص باشد. به همین منظور برای این که متخصصان بتوانند تشخیص درستی از این بیماری داشته باشند، لازم است که شما برای درمان این بیماری به متخصصان به ‌صورت حضوری مراجعه کنید.

در حال حاضر بهترین مرکز درمان تضمینی این بیماری، زر کلینیک می باشد.

متخصصان با انجام معاینات مختلف می‌توانند بیماری شما را تشخیص داده و راه های درمان مناسب آن را نیز برای شما در نظر بگیرند. با این حال ما قصد داریم که در ادامه چند مورد از راه های درمان واژینیسموس را برایتان بیان کنیم تا بدانیم برای برطرف کردن عوارض واژینیسموس از چه راهی می توان استفاده کرد.

اولین روش درمانی

اولین روش درمانی که برای این بیماری پیشنهاد می‌کنیم، مشاوره و انجام معاینات است. معاینات فیزیکی تا حد بسیار زیادی می تواند به شما در تشخیص میزان و شدت بیماری کمک کند.

همچنین مشاوره و راهنمایی هایی که متخصصان به شما می‌دهند، می‌تواند هم عوارض این بیماری را کاهش داده و هم به شما به لحاظ روحی کمک بسیار زیادی بکند.

در این روش، انجام حرکات ورزشی به صورت مداوم به شما در رفع فشردگی ماهیچه ها کمک می کند

پزشکان در مواردی به شما توصیه می‌کنند که از روش های ورزشی استفاده کنیم. در این روش، انجام حرکات ورزشی به صورت مداوم به شما در رفع فشردگی ماهیچه ها کمک می کند. همچنین شما می توانید با روش‌هایی مانند تزریق بوتاکس نیز عوارض واژینیسموس را کاهش دهید و یا به طور کامل آن را درمان کنید.

گاهی ممکن است عوارض واژینیسموس رفته رفته شدیدتر شود که بسیاری برای جلوگیری از این مورد از تزریق بوتاکس استفاده می کنند. واژینیسموس با لیزر و جراحی نیز قابل انجام است.

البته این جراحی ها هم شامل دو دسته هستند: یک دسته از این جراحی ها برای بزرگ کردن ناحیه تناسلی استفاده می شود، دسته دیگر برای برداشتن آندومتریوز.

به هر حال این روش ها به صورت کامل باید توسط پزشکان برای شما تجویز شوند تا از نتیجه گیری تضمینی آن ها مطمئن باشیم.

در این روش، انجام حرکات ورزشی به صورت مداوم به شما در رفع فشردگی ماهیچه ها کمک می کند
در این روش، انجام حرکات ورزشی به صورت مداوم به شما در رفع فشردگی ماهیچه ها کمک می کند

برای درمان واژینیسموس به کجا مراجعه کنیم؟

اولین سوالی که ممکن است برای شما ایجاد شده باشد، این است که برای درمان واژینیسموس باید به کجا مراجعه کنیم.

بهتر است این موضوع را در نظر بگیریم که درمان یک سری بیماری‌ها با امکانات معمولی مراکز درمانی امکانپذیر نمی باشد. همچنین دسته ای از بیماری‌ها نیز هستند که برای تشخیص صحیح و معاینه درست نیاز به امکانات درمانی مناسب دارند و از طرف دیگر، باید در نظر داشته باشیم که متخصصان مجرب می توانند تاثیر بسیار زیادی در تشخیص درست و به هنگام عوارض و بیماری های مختلفی داشته باشند.

عوارض واژینیسموس می‌تواند برای بیمار به حدی غیر قابل تحمل باشد که لازم باشد حتماً به یک مرکز درمانی مراجعه کند. اما به شما توصیه می‌کنیم که برای این منظور کمی دست نگه داشته تا برای شما توضیح دهیم که بهترین مرکز درمانی برای درمان واژینیسموس کجاست و شما برای این منظور باید به کجا مراجعه کنید.

توجه داشته باشید، تشخیص و معاینات فیزیکی امری کاملاً ضروری است

توجه داشته باشید، تشخیص و معاینات فیزیکی امری کاملاً ضروری است. امکانات بیمارستانی که قرار است به آن مراجعه کنند یا مرکز درمانی که قرار است در آن معاینات شما انجام شود، تا حد زیادی می‌تواند در تشخیص صحیح شما موثر باشد. پزشکان معمولاً با استفاده از ابزارها و روش‌های مختلف اقدام به معاینه بیمار می کنند.

همچنین باید توجه داشته باشید که پزشکی که برای شما معاینات را انجام می‌دهد، باید تخصص و تبحر کافی در این قبیل عوارض را داشته باشد.

عوارض واژینیسموس، گستردگی بسیار بیشتری دارد و به همین دلیل متخصص بایستی درک درستی از شرایط بیمار خود داشته باشد. همه این ها به ما نشان می‌دهد که مراجعه به یک پزشک متخصص خوب برای درمان واژینیسموس امری کاملا ضروری و حیاتی است.

به همین منظور به شما توصیه می کنیم که حتما به مکانی مراجعه کنید که پزشکان و متخصصان مجرب در آن به شما خدمت رسانی می کنند.

امکانات مناسب و یا داشتن امکانات برای انجام عمل های مختلف جراحی

موارد دیگری مانند امکانات مناسب و یا داشتن امکانات برای انجام عمل های مختلف جراحی یا روش‌های درمانی مختلف در مرکز مورد نظر نیز حائز اهمیت است.

امکانات مراقبتی و بهداشتی لازم نیز باید در چنین مراکزی وجود داشته باشد. حال شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که ما کدام مرکز را برای درمان واژینیسموس به شما پیشنهاد می کنیم؟

همان طور که گفتیم، باید ویژگی های مرکزی که قرار است به آن مراجعه کنید را بشناسید. ما زر کلینیک را به شما پیشنهاد می دهیم. چرا که از نظر ما این کلینیک توانسته است با توجه به امکانات و متخصصانی که برای درمان بیماری‌ها استفاده می کند تاثیر بسیار زیادی در روند بهبودی بیماران خود داشته باشد.

در ادامه به شما توصیه می کنیم حتماً با ما همراه باشید تا بگوییم که چرا زر کلینیک بهترین مرکز برای جلوگیری و یا بهبود عوارض واژینیسموس می باشد.

امکانات مناسب و یا داشتن امکانات برای انجام عمل های مختلف جراحی
امکانات مناسب و یا داشتن امکانات برای انجام عمل های مختلف جراحی

چرا کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد بهترین مرکز درمان واژینیسموس است؟

حال به سوال اساسی که بسیاری از بیماران با آن مواجه می‌شوند، می رسیم.

ما به شما توصیه کردیم که برای درمان بیماری واژینیسموس و پیشگیری از عوارض شدید آن به یکی از بهترین کلینیک های درمانی مراجعه کنید

و همچنین به شما توصیه کردیم که زر کلینیک را به عنوان یکی از بهترین مراکز درمانی برای درمان عوارض واژینیسموس انتخاب کنید. حالا قرار است در ادامه این مقاله به شما بگوییم که چرا زر کلینیک به عنوان بهترین کلینیک درمان تضمینی عوارض واژینیسموس معرفی شده است.

زر کلینیک با بهره‌گیری از متخصصان و پزشکان متبحر، به خصوص در زمینه زنان و مشکلات مربوط به زنان، توانسته است بیماران بسیار زیادی را در روند بهبودی شان تا انتها همراهی کند. کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد این امکان را به بیماران خود می دهد تا با انتخاب این کلینیک، درمان تضمینی را تجربه کنند.

روش های مختلفی برای درمان واژینیسموس وجود دارد که ما این روش‌ها را پیشتر به شما گفتیم. این روش‌ها می‌تواند شامل ورزش کردن، روش‌هایی مانند عمل‌های جراحی و معاینات و مشاوره توسط متخصصان باشد. همه این موارد گفته شده لازم است که توسط متخصصان و پزشکان معتبر انجام شود.

امکانات کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

کلینیک دکتر زرگنج فرد با داشتن امکانات کافی و لازم می‌تواند با استفاده از هر کدام از این روش ها به شما در درمان این بیماری کمک کند. اگر شما لازم باشد با استفاده از حرکات ورزشی به درمان بیماری خود بپردازید، پزشکان و متخصصان زر کلینیک می توانند به شما با دادن مشاوره ها و راهنمایی های لازم، این امکان را بدهند تا روند بهبودی خود را با این روش به اتمام برسانید.

همچنین در صورتی که قصد انجام عمل جراحی برای کاهش عوارض واژینیسموس را دارید، می توانید به متخصصان این کلینیک تکیه کرده و با استفاده از امکانات و تجربیاتی که در این کلینیک  در درمان واژینیسموس با استفاده از روش هایی مانند جراحی ها وجود دارد، هر چه زودتر عوارض بیماری را از بین ببرید.

توجه داشته باشید که زر کلینیک می تواند به شما در تمام طول فرآیند درمانی کمک کند و این فرایند درمانی می‌تواند از پیش از درمان، مانند معاینات و تشخیص، آغاز شده و تا بعد از عمل جراحی یا بعد از درمان ادامه پیدا کند.

شما می توانید با استفاده از امکانات این بیمارستان، دقیق ترین و درست ترین تشخیص را از جانب متخصصان و پزشکان بیمارستان دریافت کنید.

بعد از انجام چنین تشخیصی، شما می توانید روش درمانی صحیح و اصولی را نیز متناسب با شرایط بیماریتان از پزشکان دریافت کنید

بعد از انجام چنین تشخیصی، شما می توانید روش درمانی صحیح و اصولی را نیز متناسب با شرایط بیماریتان از پزشکان دریافت کنید. همچنین پزشکان می توانند به شما تا انتهای طول درمان کمک بکنند و شما می توانید بهترین خدمات را در این بیمارستان تجربه کنید.

همه این موارد به علاوه رضایت بیماران و مراجعه کنندگانی که در گذشته از خدمات این کلینیک استفاده کردند، منجر شده است تا زر کلینیک را به عنوان یکی از بهترین کلینیک ها در زمینه درمان بیماری های زنان و همچنین بهترین کلینیک برای درمان واژینیسموس به شما معرفی کنیم.

توجه داشته باشید که زر کلینیک می تواند به شما درمان تضمینی واژینیسموس را پیشنهاد کند که این مورد را می توانیم در ادامه برای شما بیشتر توضیح بدهیم.

درمان تضمینی واژینیسموس

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که درمان تضمینی واژینیسموس چگونه است و آیا می‌توانیم عوارض واژینیسموس را به شکل تضمینی کاهش دهیم؟

این موضوع معمولاً در علم پزشکی کمتر پیش می آید که برای از بین بردن عوارض بیماری بتوانیم راه حل های تضمینی پیشنهاد کنیم. اما متخصصان زر کلینیک می توانند به شما تضمین بدهند که در صورت پیگیری معاینات و دستورالعمل‌های این متخصصان در درمان بیماری واژینیسموس، شما حتماً از عوارض این بیماری راحت شده و درمان و بهبودی کامل را تجربه خواهید کرد.

درمان تضمینی واژینیسموس
درمان تضمینی واژینیسموس

توجه داشته باشید که عوارض بیماری نیز می‌تواند برای شما گستردگی بسیار زیادی داشته باشد و به همین منظور نیز لازم است که یک بار برای همیشه این بیماری را درمان کنید.

این بیماری برای بسیاری از خانم ها ممکن است عوارضی طولانی مدت داشته باشد و باعث شود تا یکی از مهمترین جنبه‌های زندگی زناشویی آن ها مختل شود.

به همین منظور هم لازم است که حتماً در تمام طول درمان، پزشکان و متخصصان با ارائه مشاوره ها و راهنمایی ها، شما را تا انتها راهنمایی کنند.

این همراهی می تواند به شما تضمین دهد که قطعاً در مدت زمانی که برای درمان بیماری به شما پیشنهاد شده است، عوارض این بیماری را کاهش داده و یا به درمان قطعی برسید. توصیه می‌کنیم که حتماً یک بار هم که شده از خدمات و معاینات و مشاوره متخصصان در کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد استفاده کنید.

کانال آپارات کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد متخصص زنان ، زایمان و نازایی

منبع:

b2n.ir

ارسال دیدگاه

مشاوره رایگان ( از ساعت 9 الی 20 )

رسالت ما در مجموعه دکتر زرگنج فرد انجام خدمات درمانی زنان با حفظ استاندارد و اولویت سلامت مراجعین عزیز می باشد که در جهت تحقق این رسالت تیمی متشکل از پزشکان و متخصصین و کادر مجرب با به کارگیری جدیدترین روش های علمی ، فعالیت خود را آغاز نموده است . هدف دکتر زرگنج فرد، حفظ سلامتی مراجعان در عین تامین خواست ایشان برای نیل به حداکثر طراوت و شادابی است.

روزهای کاری

شنبه - پنجشنبه : 20.30 - 09.00
جمعه و ایام تعطیل : فقط با هماهنگی قبلی
خانه
حساب کاربری
خدمات
جستجو