ویرایش محتوا
دکتر افسانه زرگنج فرد

درباره ما

مجموعه زنان ، زایمان و نازائی دکتر زرگنج فرد

رسالت ما در مجموعه دکتر زرگنج فرد انجام تمامی خدمات زیبائی و درمانی زنان با حفظ استاندارد و اولویت سلامت مراجعین عزیز می باشد که در جهت تحقق این رسالت تیمی متشکل از پزشک متخصص ( دکتر افسانه زرگنج فرد ) و کادر مجرب با به کارگیری جدیدترین روش های علمی و به روز ترین دستگاه های پزشکی ، فعالیت خود را آغاز نموده است .
هدف ما زیبایی توام با حفظ سلامتی شماست …

با ما تماس بگیرید

شبکه های اجتماعی
کلینیک لابیاپلاستی

کلینیک لابیاپلاستی

در این مقاله سعی داریم در خصوص کلینیک لابیاپلاستی اطلاعات جامع و کاملی را در اختیار شما قرار دهیم. همچنین در مورد ویژگی های کلینیک لابیاپلاستی و عوامل تاثیرگذار در جراحی فوق مطالب کاملی را ارائه می نمایم. با ما همراه باشید.

جهت دریافت مشاوره در زمینه عمل لابیاپلاستی با ما در تماس باشید.

02128111615

02122930161

کلینیک لابیاپلاستی
کلینیک لابیاپلاستی

یک کلینیک مجهز لابیاپلاستی بایستی دارای چه ویژگی های باشد؟

عوامل تاثیرگذار در هزینه جراحی لابیاپلاستی را نام ببرید؟

 

مشخصه های کلینیک لابیاپلاستی

اغلب بانوان عمل زیبایی واژن را به منظور کوچک کردن لبه های داخلی واژن و حذف بیرون زدگی و یا افتادگی لابیا ماژورها انجام می دهند. در واقع میتوان بیان کرد که بیشتر بیماران مبتلا به ناهنجاری های زیر مانند:

1) متقارن کردن لابیا مینورهای ناهماهنگ 2) زیبایی شکل واژن 3) برطرف نمودن سیاهی و یا تیرگی لابیا مینورها 4) برطرف نمودن تاخوردگی های لبه های کوچک لابیا 5) بالا بردن حس اعتماد به نفس در روابط زناشویی

علاوه براین اختلالات دیگری که به دلیل بزرگ بودن لابیاها در بیماران ایجاد شده است با انجام جراحی لابیاپلاستی توسط مجرب ترین جراحان متخصص در بهترین کلینیک لابیاپلاستی رفع میگردد.

به طور مثال بروز عفونتهای واژینالی (ادراری)، درد در زمان نزدیکی، تغییر مسیر ادرار، سوزش و ناراحتی اندام جنسی در زمان استفاده از البسه تنگ و یا انجام برخی از تمرینات ورزشی از جملات مشکلات موجود این عضو حساس در بانوان است که میتوانند با انجام جراحی زیبایی واژن در کمترین زمان اختلالات فوق را از بین ببرند.

حال با توجه به موارد نامبرده، هنگامی که مایلید جهت انجام جراحی لابیاپلاستی اقدام کنید لازم است به مشخصه های کلینیک لابیاپلاستی که در زیر متذکر می شویم دقت بسیار نماید که عبارتند از:

بهترین جراح متخصص لابیاپلاستی زنان

یکی از مهمترین پارامترها در انجام جراحی زیبایی واژن در کلینیک، برخورداری از بهترین و مجرب ترین جراحان متخصص لابیاپلاستی است که سبب حس رضایت بیماران میشود.

جراحان موجود در کلینیک بایستی از مهارت و تجارب جراحی های موفق بسیاری در این حوزه برخوردار باشند تا بیماران از تبحر و تسلط آنها در کلینیک لابیاپلاستی اطمینان کامل داشته باشند. بهتر است بدانید جراحی لابیاپلاستی بسیار دقیق و مهم است پس لازم است در مجهزترین کلینیک لابیاپلاستی انجام شود.

بهترین جراح متخصص لابیاپلاستی زنان
بهترین جراح متخصص لابیاپلاستی زنان

عدم تسلط جراح متخصص میتواند سبب قرینه نشدن لابیاها، کوچک شدن بیش از اندازه Labia، هماهنگ نشدن تمام اعضای بیرونی واژن و همچنین بریده شدن اعصاب کلیتوریس و غیره در بیماران میشود.

اضافه برآن شاید با پیامدهای مانند باز شدن بخیه ها، خونریزی و یا عفونت پس از جراحی روبرو شوید. کلیه موارد ذکر شده بیشتر در اثر عدم مهارت و یا تخصص جراح متخصص در انجام جراحی زیبایی واژن در بیماران رخ میدهد.

به این ترتیب توصیه میشود مجهزترین و به روز ترین کلینیک لابیاپلاستی را جهت انجام این عمل زیبایی که دارای جراحان متخصص با سابقه و متخصص در این حوزه را انتخاب کنید.

تجهیزات کلینیک لابیاپلاستی

از دیگر موارد مهم در تعیین بهترین کلینیک لابیاپلاستی به تجهیزات موجود در کلینیک بستگی دارد. انجام جراحی زیبایی واژن به دلیل نیاز به بیهوش نمودن بیمار بایستی در کلینیک لابیاپلاستی صورت گیرد. اما در اغلب موارد ممکن است جراحان متخصص در مطب و یا بیمارستان این عمل زیبایی را برای بیماران انجام دهند.

به روزترین و مناسب ترین تکنولوژی لیزر جهت لابیاپلاستی و مخصوصاً جراحی متقارن نمودن لبه های داخلی واژن، لیزر (لیدی لیفت) است که بایستی کلینیک لابیاپلاستی به این دستگاه مجهز باشد.

لیزر فوق از طریق امواج مادون قرمز فعالیت میکند که فاقد از هر گونه مشکل است. بهتر است بدانید پرتوهای Lady lift  غیر تخریبی بوده و آب موجود در بافت های دستگاه تناسلی را تبخیر نخواهد کرد.

به دلیل افزایش توان نفوذ پرتوهای فوق در مقابل دیگر لیزها، شکاف ها تمیزتر و بهتر در این ناحیه ایجاد میشود. در اغلب کلینیک های لابیاپلاستی جراحان متخصص از لیزر Lady lift جهت درمان دقیق تر و راحت تر بیماران استفاده می کنند.

 

کیفیت مواد مصرفی

کیفیت مواد مصرفی موجود در کلینیک لابیاپلاستی جهت انجام جراحی زیبایی واژن یکی دیگر از موارد مهمی است که در انتخاب کلینیک درمانی بایستی به آن توجه داشته باشید.

از مهمترین موارد در جراحی فوق کیفیت نخ بخیه است. نخ های بخیه ی که به منظور جراحی زیبایی لابیا بکار برده میشود بایستی جذبی بوده تا به کشیدن بخیه نیاز نداشته باشد.

به هر میزان که کیفیت نخ های فوق بیشتر باشد شما از عملکرد جراحی رضایت بیشتری را خواهید داشت زیرا محل بخیه ها در متد فوق باقی نمی ماند. علاوه براین محل عمل متقارن لابیاها بایستی کاملاً استریل و ضدعفونی باشد تا پس از جراحی دچار عفونت نگردد.

لازم به ذکر است عمل زیبایی واژن با متد لیزر از طریق بی حسی موضعی بر روی بیماران تحت درمان انجام می گیرد. حتماً بایستی پمادهای مخصوص بی حسی موضعی از مرغوب ترین و با کیفیت ترین نوع باشد تا در طی جراحی تاثیر آن حذف نگردد و شما با سوزش و یا ناراحتی مواجه نشوید.

با توجه به موارد ذکر شده این بخش می تواند به عنوان مهمترین ویژگی یک کلینیک لابیاپلاستی در نظر گرفته شود که شما پیش از جراحی بایستی به آن دقت بسیار داشته باشید.

کیفیت مواد مصرفی
کیفیت مواد مصرفی

مشاوره پیش از جراحی زیبایی واژن

کلینیک لابیاپلاستی را انتخاب کنید که جراح متخصص جهت مشاوره و همچنین معاینات لازم برای بیماران زمان می گذارد. علاوه براین در خصوص نیازها و مشکلات شما سوالات متعددی را می پرسد.

کادر درمانی و جراح متخصص کلینیک لابیاپلاستی بایستی در خصوص مراقبتهای پس از جراحی و پیامدهای حاصل از جراحی لابیا بایستی زمان زیادی را به مراجعه کنندگان خود اختصاص دهد.

در مورد اقداماتی که پیش از جراحی زیبایی لابیا بایستی انجام شود نیز باید به تمامی بیماران توضیحات کامل را ارائه دهد. همچنین شاید به سایر عمل های زیبایی احتیاج داشته باشید که در این خصوص بایستی جراحان متخصص موجود در کلینیک به مراجعه کنندگان توضیحات لازم را بیان نمایند.

یکی از عمل های فوق که در برخی موارد جراح متخصص ناگزیر به انجام آن است، جراحی هودکتومی است. زیرا با حذف بخش زیادی از لابیاها، شاید کلیتوریس شکل بیرون زدگی و نافرمی را به خود بگیرد که لازم است به همراه جراحی زیبایی لابیا این عمل نیز در کلینیک لابیاپلاستی توسط مجرب ترین جراحان متخصص برای بیماران انجام شود.

عکس پیش و پس از جراحی لابیاپلاستی

در بهترین کلینیک های لابیاپلاستی، مسلماً آلبومی از عمل های زیبایی واژن تهیه و تنظیم گردیده است. در آلبوم های فوق موجود در کلینیک شما می توانید تصاویر پیش و پس از جراحی لابیا را که توسط مجرب ترین جراحان متخصص این مجموعه انجام شده است را مشاهده کنید.

مشاهده عملکرد جراحی های گذشته می تواند در تعیین بهترین کلینیک لابیاپلاستی و همچنین بهترین جراح متخصص لابیا به مراجعه کنندگان کمک بسزایی کند.

دقت به تمامی پارامترها در رضایت جراحی فوق نقش حائز اهمیتی دارد. با دقت نمودن به نکات فوق میتوانید مناسب ترین کلینیک لابیاپلاستی را جهت بهبود و زیبایی بیشتر لابیاهای خود انتخاب کنید و در نهایت از نتیجه جراحی رضایت کامل داشته باشید.

انواع متدهای جراحی لابیاپلاستی

در حال حاضر در اغلب کلینیک های لابیاپلاستی از تکنیک های متعددی من جمله:

1)  شیوه TIME TECHNIQUE (خطی) 2) V-WEDGE RESECTION 3) شیوه DEEPITHELIALIZA TIOM TECHNIQUE 4) شیوه SECULPED LINEAR 5) شیوه Z-PLASTY TECHNIQUE 6) جراحی زیبایی لابیا با لیزر 7) جراحی از طریق سافتینگ (SOFT SURGERY)

جهت معالجه و زیبایی لابیا مینورها استفاده می شود تا با جلب رضایت مراجعه کنندگان از پیامدهای حاصل از جراحی و یا مشکلاتی که به نادر ممکن است برای بیماران ایجاد شود جلوگیری شود.

عوامل تاثیرگذار در هزینه جراحی لابیاپلاستی (LABIAPLASTY)

عوامل متعددی در هزینه این عمل جراحی تاثیرگذار است که سبب تفاوت هزینه عمل زیبایی لابیا در بیماران متعدد و حتی کلینیک های متعدد میشود. این فاکتورها شامل:

عوامل تاثیرگذار در هزینه جراحی لابیاپلاستی (LABIAPLASTY)
عوامل تاثیرگذار در هزینه جراحی لابیاپلاستی (LABIAPLASTY)

فرم و شکل لبه های داخلی واژن (لابیا مینورها)

ضخامت و سختی پوست، ظاهر، اندازه و شکل لابیا اصلی ترین پارامتر اثرگذار در هزینه جراحی لابیاپلاستی محسوب میشود. به این علت که بزرگی لابیا مینور به شیوه برش، میزان شکاف و تکنیک جراحی بستگی دارد که هر یک از موارد ذکر شده در بیماران متفاوت است زیرا بزرگی دستگاه تناسلی در بانوان با یکدیگر ناهمگون است.

شیوه جراحی

در واقع از دیگر عوامل تاثیرگذار در هزینه کلینیک های لابیاپلاستی را میتوان به شیوه جراحی متذکر شد. بزرگی لابیا تعیین کننده انجام جراحی به روش لیزر و یا جراحی است.

لابیاهای خیلی بزرگ بایستی در بیمارستان و در اتاق عمل صورت گیرد زیرا از طریق لیزر امکان برش در این ناحیه و همچنین دستیابی به بهترین راندمان امکان پذیر نخواهد بود.

اما جراحی از طریق لیزر جهت قرینه سازی لابیا هایی که خیلی بزرگ نیستند در کلینیک انجام می گیرد. در حقیقت؛ شیوه جراحی را جراح متخصص انتخاب میکند که براساس تجارب و تخصص که در این زمینه بدست آورده است میداند کدام تکنیک درمانی برای بیماران اثربخش و موثر است. به این ترتیب می توان بیان نمود که شیوه عمل فوق از پارامترهای اثرگذاری است که بر روی هزینه کلینیک لابیاپلاستی تاثیرگذار است.

محل انجام جراحی

همانطور که متذکر شدیم عمل زیبایی واژن از طریق لیزر درمجهزترین کلینیک های لابیاپلاستی و از طریق جراحی در بیمارستان برای بیماران انجام می گیرد. استفاده از به روزترین تجهیزات موجود در کلینیک و همچنین امکانات موجود که جهت رفاه حال بیماران در این مراکز در نظر گرفته میشود میتواند برروی هزینه جراحی فوق تاثیرگذار باشد.

ابزار جراحی و مواد مصرفی

انجام جراحی زیبایی لابیا از طریق جراحی و یا لیزر به تجهیزاتی نیاز دارد که هرچقدر با کیفیت تر و مرغوب تر باشد به مراتب هزینه بیشتری را به خود اختصاص میدهد. موارد فوق شامل:

ابزار جراحی و مواد مصرفی
ابزار جراحی و مواد مصرفی

ابزار جراحی:

مانند مجموعه های یکبار مصرف و کاورهای مخصوص جراحی و ….

نخ بخیه:

نوع بخیه، برند، جنس در هزینه جراحی تاثیرگذار است. برخی از نخ های مخصوص بخیه وارداتی و فاقد از جای اسکار هستند که سبب افزایش هزینه جراحی میشود.

مواد بیهوشی:

بی حسی موضعی و یا نوع مواد بیهوشی و از همه مهمتر برند آنها مغایر است. مقدار استفاده از بی حسی هم متفاوت است. در برخی موارد طی چندین مرحله جراح متخصص از بی حسی استفاده میکند.

نوع لیزر:

کلینیک های لابیاپلاستی جهت انجام عمل زیبایی لابیا لیزرهای متعددی را بکار می برد. به این ترتیب به هر میزان که کیفیت لیزرهای فوق بیشتر باشد، برشهای ایجاد شده تمیز تر و عملکرد عمل حذف لابیا بر روی بیماران بهتر انجام می گیرد.

کلیه موارد ذکر شده از عوامل تاثیرگذار در هزینه جراحی لابیاپلاستی است که در معتبرترین کلینیک های لابیاپلاستی انجام می گیرد.

نوع لیزر:
نوع لیزر:

هزینه ویزیت های پیش و بعد از جراحی زیبایی واژن

از دیگر عوامل تاثیرگذار در هزینه جراحی زیبایی واژن را میتوان به هزینه های ویزیت جراح متخصص لابیاپلاستی پیش و بعد از زیبایی واژن در کلینیک متذکر شد.

زیرا جهت حذف بزرگی لابیا و زیبایی بیشتر این ناحیه بایستی نخست معاینات لازم در کلینیک برای بیماران انجام شود تا از این طریق شیوه و متد عمل جراحی تعیین گردد. بعد از هفت روز از جراحی زیبایی واژن بایستی جهت بازبینی جوش خوردن بخیه ها در ناحیه تحت و موقعیت واژن معاینات لازم انجام گیرد.

سی روز پس از جراحی لابیاپلاستی هم بایستی معاینه بیمار بطور دقیق تری انجام شود تا چنانچه بیمار با عارضه ی خاصی مواجه نبود، رابطه جنسی را آغاز کند.

همراه شدن جراحی با سایر عمل های زیبایی واژن

شاید مایل باشید همراه با قرینه سازی واژن که توسط مجرب ترین متخصص لابیاپلاستی در کلینیک انجام میشود، سایر جراحی های دیگر مانند واژینوپلاستی ، تنگ کردن واژن ، تزریق چربی به لابیا ، لابیا ماژور پلاستی و غیره را نیز انجام دهید که تمامی این موارد به هزینه های عمل لابیاپلاستی افزوده میشود.

لازم به توضیح است که اغلب بانوان به منظور زیبایی بیشتر واژن اضافه بر عمل زیبایی لابیا بایستی هودکتومی برروی آنها در حین جراحی انجام گیرد که این پارامتر هم میتواند برروی هزینه جراحی تاثیرگذار باشد.

کلیه موارد ذکر شده از عوامل تاثیرگذار در هزینه جراحی لابیاپلاستی است که در معتبرترین کلینیک لابیاپلاستی بر روی بیماران انجام می گیرد.

نتیجه گیری

در حال حاضر لابیاپلاستی به عنوان یکی از رایج ترین عمل های زیبایی اندام جنسی در بانوان شناخته میشود که به منظور رفع افتادگی و یا حذف لابیاهای بزرگ بر روی بیماران انجام می گیرد. پس بهتر است این عمل جراحی در معتبرترین و بهترین کلینیک های لابیاپلاستی انجام گیرد تا بیماران از انجام این عمل زیبایی لابیا رضایت کامل را کسب نمایند.

کانال آپارات کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد متخصص زنان ، زایمان و نازایی

منبع:

t68645

ارسال دیدگاه

مشاوره رایگان ( از ساعت 9 الی 20 )

رسالت ما در مجموعه دکتر زرگنج فرد انجام تمامی خدمات زیبائی و درمانی زنان با حفظ استاندارد و اولویت سلامت مراجعین عزیز می باشد که در جهت تحقق این رسالت تیمی متشکل از پزشکان و متخصصین و کادر مجرب با به کارگیری جدیدترین روش های علمی ، فعالیت خود را آغاز نموده است . هدف ما زیبایی توام با حفظ سلامتی شماست .

روزهای کاری

شنبه - پنجشنبه : 20.30 - 09.00
جمعه و ایام تعطیل : فقط با هماهنگی قبلی
خانه
حساب کاربری
خدمات
جستجو