نمونه کار کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

به دلیل قوانین جمهوری اسلامی ایران و آیین نامه تبلیغات نظام پزشکی و همچنین حفظ محرمانگی اطلاعات بیماران ، لطفا برای دیدن نمونه کار خدمات زنان و زیبایی زنان ، پس از تماس با مجموعه دکتر افسانه زرگنج فرد از طریق شماره تماس های 02128111615 و 02122930161 و یا 09127379893 و دریافت نوبت قبلی ، به نشانی تهران – پاسداران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – واحد 202 مراجعه نمائید . از این رو در ادامه ، تنها ویدیو رضایتمندی مراجعین را مشاهده خواهید کرد .

نمونه کار جراحی زیبائی زنان و لابیاپلاستی ، واتنینگ و تایتنینگ

میل به زیبایی از دیرباز در میان انسان ها وجود داشته است و این میل باعث شده تا انسان اعتماد به نفس بیشتری پیدا کند. میل به زیبایی در زنان همیشه بیش از مردان بوده است و این میل تنها به زیبایی چهره محدود نمی شده است. زیبایی اندام های خصوصی نیز برای بسیاری از بانوان دغدغه بوده و هست. خوشبختانه با پیشرفت علم پزشکی، بسیاری از مشکلات زیبایی ناحیه تناسلی که زنان از بدو تولد با آن رو به رو بوده اند، قابل درمان است.

اما باید اکیدا به این نکته توجه کنید که هر پزشک یا مجموعه پزشکی ای ، صلاحیت انجام جراحی های زیبایی ناحیه تناسلی را ندارد و علت آن کاملا مشخص است . این ناحیه بسیار حساس است و کوچکترین اشتباهی در این جراحی ها موجب اختلال در حس جنسی ، کاهش اعتماد به نفس به دلیل عدم تقارن و عفونت و بیماری های عفونی می شود . بسیاری از متخصصین زنان ، به انجام جراحی های زیبایی واژن می‌ پردازند اما دوره های لازم را نگذرانده و دارای مدرک های جراحی نیستند. بهتر است حتما هر یک از تکنیک های جوانسازی واژن را توسط پزشکی انجام دهید که دوره های جراحی زیبایی ناحیه تناسلی را گذرانده است.

از این رو بهتر است پس از انتخاب بهترین دکتر زنان ، به مطب یا مجموعه وی مراجعه کرده و نمونه کارها را در آنجا ببینیند ، اغلب به دلیل محرمانگی اطلاعات مراجعین ، تصاویر و ویدیوهای جراحی در وب سایت قرار نمی گیرد ، لذا پس از دریافت نوبت مشاوره ، میتوانید به مجموعه مراجعه کرده و نمونه کارها را ببینید و سپس در صورت نیاز و رضایت ، می توانید جهت انجام جراحی مورد نیاز خود اقدام نمائید .

برای انتخاب جراح زنان نیاز است که یکسری موارد در نظر گرفته شود. با تجربه بودن، با وجدان بودن، داشتن سابقه کاری بالا، داشتن نمونه کارهای موفق و نتیجه جراحی خوب می توانند از شاخصه های یک جراح خوب باشند. در کل توصیه می شود که به مطب پزشک مراجعه کنید و با مشاهده نمونه کارهای قبل و بعد از جراحی پزشک، متوجه تغییراتی که جراح ایجاد می کند و شکل نهایی بعد از عمل بشوید. به این ترتیب دید خوبی از جراحی پیدا می کنید.

رضایت زیباجوی محترم از خدمات خانم دکتر زرگنج فرد

دکتر افسانه زرگنج فرد ، جراح و متخصص زنان و زایمان در تهران دارای تجربه چندین ساله در زمینه جراحی های زیبائی زنان علی الخصوص ، لابیاپلاستی و واژینوپلاستی هستند. ایشان علاوه بر تجربه و نمونه کارهای موفق، بسیار صبور هستند که خانم ها بسیار راحت و بدون خجالت می‌ توانند سوال های خود را در این زمینه بپرسند و اطلاعات کافی در زمینه های مربوط به ناحیه تناسلی کسب کنند.

همچنین ایشان بهترین متخصص زنان بوده و با توجه به ارزشی که برای وقت مراجعه کنندگانشان قائل هستند، امکان مشاهده نظرات و دیدگاه مراجعین گرامی را فراهم کردند که میتوانید سوالات خود را از این طریق برطرف کنید . همچنین برای مشاهده ویدیوهای آموزشی و دریافت سوالات مختلف در خصوص زنان ، زایمان و نازایی ، می توانید کانال آپارات خانم دکتر افسانه زرگنج فرد را مشاهده نمائید .