ویرایش محتوا
دکتر افسانه زرگنج فرد

درباره ما

مجموعه زنان ، زایمان و نازائی دکتر زرگنج فرد

رسالت ما در مجموعه دکتر زرگنج فرد انجام تمامی خدمات زیبائی و درمانی زنان با حفظ استاندارد و اولویت سلامت مراجعین عزیز می باشد که در جهت تحقق این رسالت تیمی متشکل از پزشک متخصص ( دکتر افسانه زرگنج فرد ) و کادر مجرب با به کارگیری جدیدترین روش های علمی و به روز ترین دستگاه های پزشکی ، فعالیت خود را آغاز نموده است .
هدف ما زیبایی توام با حفظ سلامتی شماست …

با ما تماس بگیرید

شبکه های اجتماعی
بهترین متخصص لابیاپلاستی در تهران

بهترین متخصص لابیاپلاستی در تهران

بهترین متخصص لابیاپلاستی در تهران موضوعی است که در این مقاله در مورد آن صحبت خواهیم کرد، جراحی لابیاپلاستی یکی از جراحی های زیبایی زنان محسوب می شود

اما به این معنی نیست که صرفا برای زیبایی مورد استفاده قرار گیرد، این جراحی گاهی به قصد درمان و حل یک مشکل اساسی انجام می شود که در این شرایط نیاز است یک متخصص حرفه ای و مجرب فرآیند جراحی را انجام دهد.

جهت دریافت مشاوره در زمینه عمل لابیاپلاستی با ما در تماس باشید.

02128111615

02122930161

 

ویدیو معرفی بهترین متخصص لابیاپلاستی در تهران

 

بهترین متخصص لابیاپلاستی در تهران
بهترین متخصص لابیاپلاستی در تهران

به این منظور نیاز است که با بهترین متخصص لابیاپلاستی در تهران آشنا بود و تمام فرآیند این جراحی از معاینات اولیه تا عمل جراحی را زیر نظر متخصص انجام داد.

در صورتی که متقاضی این عمل هستید یا نیاز به این جراحی دارید با این مقاله همراه باشید تا بهترین متخصص لابیاپلاستی در تهران را به شما معرفی کنیم.

 ویژگی بهترین متخصص لابیاپلاستی در تهران

احتمالا هم از نظر ما و هم از نظر شما بهترین جراح لابیاپلاستی مسیست که بیشترین تجربه را در انجام عمل های موفق در این حوزه داشته باشد.

ضمن اینکه باید به این نکته توجه داشته باشید که هرگز برای این عمل حساس خود را به دست ماما یا افراد تجربی نسپارید.

بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

شما می توانید روی صد ها تجربه دکتر افسانه زرگنج فرد حساب کرده و او را جزو بهترین جراحان لابیاپلاستی در تهران به شمار آورید.

شما می توانید قبل از هر چیز راجع به سابقه ایشان نیز تحقیق نمایید.

 

 

  • جراحی لابیاپلاستی چیست؟
  • چه مشکلاتی منجر می شوند که بیمار به جراحی لابیاپلاستی نیاز پیدا کند؟
  • پیش از لابیاپلاستی چه اقداماتی باید انجام شود؟
  • مراقبت های بعد از لابیاپلاستی چیست؟
  • برای انتخاب بهترین متخصص لابیاپلاستی در تهران چه نکاتی باید مد نظر قرار گیرد؟

جراحی لابیاپلاستی چیست؟

هنگامی که یکی از اندام های بدن دچار مشکلاتی می شود که با دارو، تمرینات ورزشی و تغییر رژیم غذایی قابل برطرف شدن نباشد، از جراحی برای درمان استفاده می شود.

یکی از اندام هایی که در صورت بروز مشکل در آن، درمان بیشتر از طریق جراحی انجام می شود اندام تناسلی است، مشکلاتی که در این بخش از بدن، در زنان رخ می دهد انواع مختلفی دارند که یکی از آن ها بزرگ شدن لابیاست که تنها راه درمان آن جراحی می باشد.

لابیا و انواع آن

لابیا یکی از قسمت های اندام تناسلی در زنان یا واژن است. لابیا پوششی است که بیشتر نقش محافظتی داشته و دهانه واژن را از آلودگی و… حفظ می کند، همچنین این قسمت از مجاری پیشابی و کلیتوریس که از بخش های مهم اندام تناسلی هستند محافظت می کند.

لابیا تشکیل شده از دو بخش مینور و ماژور است که به ترتیب مینور بخش داخلی و ماژور بخش بیرونی آن را تشکیل می دهند. شکل لابیا در افراد مختلف و متفاوت است، اندازه این قسمت نیز بسته به شرایط مختلف تغییر می کند، در اغلب افراد لابیا حالتی افتاده دارد که کاملا عادی است

اما در برخی افراد این افتادگی بیش از حد و با تورم و بزرگی همراه است که مشکلات مختلفی را برای فرد ایجاد می کند، رایج ترین مشکل بزرگی لابیا عدم پوشانندگی مناسب دهانه واژن و افزایش احتمال ابتلا به عفونت های داخلی است.

لابیاپلاستی

لابیای ماژور که بخش بیرونی واژن را تشکیل می دهد پوستی دو لایه دارد و وسیع تر از لابیا مینور است، تغییرات ظاهری لابیا که باعث نیاز به درمان می شوند در این بخش از آن اتفاق می افتند، به دلایل مختلف لابیا ممکن است دچار تورم و بزرگی شود و به حالت چین خورده درآمده و افتادگی پیدا کند که در این شرایط احتمال بروز مشکلات و بیماری های مختلف برای فرد وجود دارد.

شایع ترین مشکل ناشی از تورم لابیا عفونت های داخلی است که در صورت عدم رسیدگی ممکن است به بیماری هایی نظیر سرطان نیز منتهی شود. برای درمان تورم لابیا بهترین راه انجام جراحی لابیاپلاستی است.

جراحی لابیاپلاستی به شکلی ساده و قطعی تورم لابیا را برطرف می کند، اما باید دقت شود که این عمل توسط بهترین متخصص لابیاپلاستی در تهران انجام شود، از جمله مراکز خوب که بهترین متخصصین در حوزه جراحی این عمل در آن فعالیت می کنند می توان به مرکز درمانی کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد اشاره کرد.

لابیاپلاستی
لابیاپلاستی

چه مشکلاتی منجر می شوند که بیمار به جراحی لابیاپلاستی نیاز پیدا کند؟

در صورت بزرگ شدن لابیا به حدی که در روند زندگی عادی فرد اختلال ایجاد شده و احتمال بروز بیماری در وی ایجاد شود، معمولا جراحی لابیاپلاستی به عنوان تنها روش درمانی از سوی پزشک توصیه می شود، اما چه مشکلاتی می توانند منجر به تورم لابیا و جراحی توسط بهترین متخصص لابیاپلاستی در تهران شوند موضوعی است که در این بخش به آن خواهیم پرداخت.

عفونت

یکی از مشکلاتی که موجب تورم لابیا و در نتیجه نیاز به جراحی می شود ابتلا به عفونت های اطراف واژن است، عفونت در این ناحیه دلایل مختلفی دارد که رایج ترین آن وجود قارچ در اطراف واژن و باکتری در این ناحیه است. یکی از علل بروز عفونت قارچی تجمع قارچ در دهانه واژن به خصوص، چین خوردگی های ناحیه لابیاست.

البته تورم لابیا نمی تواند به تنهایی نشانه عفونت قارچی باشد اما در صورتی که این مشکل با سوزش در زمان ادرار به همراه باشد احتمال عفونت بالا بوده و علاوه بر نیاز به لابیاپلاستی برای درمان تورم، نیاز به اقدام درمانی برای معالجه عفونت نیز می باشد.

نوع دیگر عفونت که باز هم تورم لابیا از نشانه های آن است عفونت ناشی از وجود باکتری در دهانه واژن است که معمولا 40 درصد زنانی که در سنین بارداری قرار دارند برای یک بار هم که شده، به آن مبتلا می شوند. در زمان بروز این مشکل نیز لابیا دچار تورم شده که برای درمان آن بعد از برطرف شدن عفونت نیاز به جراحی لابیاپلاستی می باشد.

سلولیت

یکی دیگر از دلایل تورم لابیا و نیاز به انجام لابیاپلاستی می توان به سلولیت اشاره کرد. سلولیت چربی های از بین نرفته و باقیمانده در لایه های پوست است که موجب برهم خوردن شکل ظاهری محل تجمع می شوند، سلولیت بیشتر در پاها به خصوص ران و نواحی اطراف آن تجمع پیدا می کند، تورم لابیا هم به دلیل چربی های ناشی از سلولیت و هم به دلیل سلولیتی ناشی از تجمع باکتری ها اتفاق می افتد که در هر دو حالت تنها راه درمان آن جراحی است.

تعدد زایمان طبیعی

دیگر عامل موثر در تورم و بزرگی لابیا، زایمان های طبیعی پیاپی است، هرچند زایمان طبیعی مزایای زیادی برای مادر و جنین دارد اما در هر بار زایمان، واژن دچار تغییرات ظاهری مختصری خواهد شد که در افرادی که فاصله بین زایمان های آن ها کمتر از دو سال باشد این تغییرات با بزرگی و افتادگی لابیا همراه می شود.

در صورت نیاز ب جراحی لابیاپلاستی، بهتر است بهترین متخصص لابیاپلاستی در تهران را برای این کار انتخاب کنید، با مراجعه به کلینیک درمانی، کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد می توانید با بهترین متخصصین این حوزه آشنا شوید.

تعدد زایمان طبیعی
تعدد زایمان طبیعی

پیش از لابیاپلاستی چه اقداماتی باید انجام شود؟

جراحی لابیاپلاستی جز جراحی های سرپاییست به همین دلیل بعد از انجام آن بیمار در بیمارستان بستری نخواهد شد اما سرپایی بودن این جراحی به معنی عدم نیاز به مراقبت های قبل و بعد از عمل نیست. پیش از این عمل نیز برخی اقدامات وجود دارند که جراحی را ساده تر کرده و موجب تسریع در روند نتیجه گیری نیز می شوند.

مراجعه به پزشک جهت ویزیت

اولین قدم برای جراحی لابیاپلاستی مراجعه به متخصص جهت ویزیت و تعیین روش جراحی و شرایط آن است. در صورتی که تشخیص نیاز به جراحی لابیاپلاستی توسط پزشکان غیرمتخصص انجام شده باشد بهتر است معاینه نهایی و اطمینان از جراحی را زیر نظر یک متخصص انجام داد،

در غیراینصورت متخصص در معیانه اولیه میزان تورم را بررسی کرده و آزمایشات و تست هایی که در روند جراحی الزامی می باشند را برای بیمار تجویز می کند که از جمله آن ها می توان به آزمایش خون و تست پاپ اسمیر اشاره کرد.

در اولین جلسه همچنین تمام سوالات بیمار توسط پزشک پاسخ داده می شود تا نگرانی هایی که از بابت جراحی دارد برطرف شده و انجام جراحی بدون مشکل صورت گیرد.

درمان های اولیه

همان طور که گفته شد، در اولین اقدام و بعد از مراجعه به پزشک، آزمایشاتی برای بیمار مشخص می شود که نتایج آن ها برای صدور مجوز جراحی الزامی است، در صورتی که در این ازمایشات پزشک تشخیص دیگر بیماری ها مانند عفونت را داشته باشد پیش از لابیاپلاستی ابتدا باید بیماری درمان شود،

در صورت انجام لابیاپلاستی حین عفونت علاوه بر مشکلاتی که برای بیمار به وجود می آید نظیر درد و سوزش شدید واژن، امکان پخش عفونت در تمام بدن نیز وجود دارد به همین دلیل این جراحی تنها بعد از درمان کامل عفونت انجام می شود.

استحمام و پاکسازی کامل پوست

دیگر اقدام مهم پیش از جراحی لابیاپلاستی استحمام است، تمیزی بدن از جهات مختلفی پیش از این جراحی مورد نیاز است به عنوان مثال بیمار بعد از انجام جراحی حداقل تا 24 ساعت اجازه دوش گرفتن نخواهد داشت بنابراین بهتر است که بدن پیش از جراحی کاملا تمیز باشد تا نیازی به استحمام در این تایم نباشد، همچنین بهتر است اطراف واژن و لابیا از هرگونه عرق، لوسیون و مواد شوینده باشد.

با مراجعه به کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد ، علاوه بر ویزیت توسط بهترین متخصص لابیاپلاستی در تهران می توانید، بهترین تجربه را در عمل لابیاپلاستی از نظر ایمنی و سادگی عمل نیز داشته باشید.

استحمام و پاکسازی کامل پوست
استحمام و پاکسازی کامل پوست

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی چیست؟

اقدامات قبل از عمل، فرآیند جراحی را ساده تر می کنند اما اقداماتی نیز وجود دارند که بعد از جراحی باید انجام شده و به حفظ سلامت بیمار کمک می کنند، این اقدامات موجب می شوند که روند بهبودی بیمار بعد از جراحی سریع تر سپری شده و بیمار مشکلات کمتری در دوران نقاهت داشته باشد.

استراحت

همانند هر عمل جراحی، بعد از جراحی لابیپلاستی نیز استراحت یکی از مهمترین مراقبت های دوراه نقاهت است، بهتر است در 24 ساعت اول بعد از ترخیص و بستری در منزل، فعالیت های جسمی باید به حداقل برسد، بعد از این مدت و در روزهای ابتدایی بعد از جراحی نیز بهتر است که از فعالیت های سنگین اجتناب کرد، ورزش های حرفه ای و… باید کنار گذاشته شوند تا روند بهبودی تسریع پیدا کند.

پرهیز از رابطه جنسی

دیگر اقدامی که بی توجهی به آن می تواند موجب مشکلات جدی برای بیمار شود، رابطه جنسی است. اندامی که در جراحی لابیاپلاستی تحت عمل قرار می گیرد، اندام جنسی است، یکی از راه های مراقبت از این اندام بعد از لابیاپلاستی پرهیز از رابطه جنسی بین 6 هفته تا 2 ماه می باشد، این اقدام به منظور جلوگیری از ابتلای به عفونت انجام می شود و در صورت عدم پرهیز علاوه بر عفونت، احتمال بی نتیجه ماندن جراحی و تورم مجدد لابیا نیز وجود دارد.

عدم استحمام

دیگر اقدام مهم بعد از لابیاپلاستی عدم استحمام بین یک تا دو روز است، البته که بعد از این زمان نیز باید استحمام را تنها با آب ولرم و بدون برخورد مواد شوینده با واژن انجام داد، همچنین استفاده از ابزارهایی مانند دوش واژینال نیز بعد از این جراحی ممنوع می باشد.

 

استفاده به موقع داروها

به منظور کاهش درد احتمالی و جلوگیری از بروز عفونت بعد از جراحی پزشک معمولا داروهایی را برای بیمار تجویز می کند که مصرف آن ها الزامی می باشد.

بهترین متخصص لابیاپلاستی در تهران، که با مراجعه به وی می توان از نتیجه جراحی اطمینان کامل داشت را می توانید در مرکز درمانی کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد ملاقات کنید.

استفاده به موقع داروها
استفاده به موقع داروها

برای انتخاب بهترین متخصص لابیاپلاستی در تهران چه نکاتی باید مد نظر قرار گیرد؟

همان طور که گفته شد، زمانی جراحی لابیاپلاستی با اطمینان کامل انجام می شود که از معاینه اولیه تا رسیدگی به بیمار در دوران نقاهت توسط بهترین متخصص لابیاپلاستی در تهران را انجام شود، اما اینکه چه روشی برای تشخیص بهترین متخصص این جراحی وجود دارد موضوعی است که در آخرین بخش این مقاله به آن می پردازیم.

طبیعتا در میان تعداد زیاد متخصصین مربوط به این عمل، پیدا کردن متخصص به سادگی کار ساده ای نیست، به این منظور بیمار باید با پزشکان مختلف صحبت کرده و مطابق نتیجه گیری از صحبت ها پزشک خود را انتخاب کند، اما راه ساده تری نیز برای این کار وجود دارد.

در ابتدا باید رزومه پزشک مورد نظر بررسی شود، بهترین متخصصین معمولا رزومه پرباری داشته و سابقه خوبی در انجام این جراحی دارند بنابراین در اولین اقدام برای پیدا کردن بهترین متخصص لابیاپلاستی باید سابقه کاری پزشک بررسی شود.

دیگر روشی که می توان از طریق آن از پزشک انتخابی، اطمینان حاصل کرد بررسی نظرات بیمارانی است که به او مراجعه کرده اند، امروزه بیشتر پزشکان دارای سایت یا صفحه ای در شبکه های اجتماعی می باشند و بیماران معمولا بعد از درمان توسط پزشک نظرات خود در مورد روند درمان را در آن قرار می دهند.

برای انتخاب بهترین متخصص لابیاپلاستی در تهران چه نکاتی باید مد نظر قرار گیرد؟
برای انتخاب بهترین متخصص لابیاپلاستی در تهران چه نکاتی باید مد نظر قرار گیرد؟

در صورت نیاز به بهترین متخصص لابیاپلاستی در تهران، پیشنهاد ما به شما مراجعه به مرکز درمانی کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد می باشد.

کانال آپارات کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد متخصص زنان ، زایمان و نازایی

ارسال دیدگاه

مشاوره رایگان ( از ساعت 9 الی 20 )

رسالت ما در مجموعه دکتر زرگنج فرد انجام خدمات درمانی زنان با حفظ استاندارد و اولویت سلامت مراجعین عزیز می باشد که در جهت تحقق این رسالت تیمی متشکل از پزشکان و متخصصین و کادر مجرب با به کارگیری جدیدترین روش های علمی ، فعالیت خود را آغاز نموده است . هدف دکتر زرگنج فرد، حفظ سلامتی مراجعان در عین تامین خواست ایشان برای نیل به حداکثر طراوت و شادابی است.

روزهای کاری

شنبه - پنجشنبه : 20.30 - 09.00
جمعه و ایام تعطیل : فقط با هماهنگی قبلی
خانه
حساب کاربری
خدمات
جستجو