ویرایش محتوا
دکتر افسانه زرگنج فرد

درباره ما

مجموعه زنان ، زایمان و نازائی دکتر زرگنج فرد

رسالت ما در مجموعه دکتر زرگنج فرد انجام تمامی خدمات زیبائی و درمانی زنان با حفظ استاندارد و اولویت سلامت مراجعین عزیز می باشد که در جهت تحقق این رسالت تیمی متشکل از پزشک متخصص ( دکتر افسانه زرگنج فرد ) و کادر مجرب با به کارگیری جدیدترین روش های علمی و به روز ترین دستگاه های پزشکی ، فعالیت خود را آغاز نموده است .
هدف ما زیبایی توام با حفظ سلامتی شماست …

با ما تماس بگیرید

شبکه های اجتماعی
واژینوپلاستی

همه چیز درباره‌ واژینوپلاستی یا عمل جوان‌سازی واژن

ظاهر واژن یا همان دستگاه تناسلی زنانه یکی از مواردی است که میتواند تاثیر مستقیمی روی روابط جنسی، اعتماد به نفس، نحوه پوشش و… داشته باشد. البته همیشه مشکل ظاهر دستگاه تناسلی نیست، بلکه شل شدن عضلات کف لگن و ناحیه پرینه میتواند باعث مواردی مانند خروج باد از واژن، کاهش لذت جنسی و… شود. برای رفع این مشکل بسته به خفیف یا شدید بودن و میزان شل شدن و افتادگی میتوان از روشهای مختلفِ عمل جوان سازی واژن یا واژینوپلاستی استفاده کرد. وازینوپلاستی عملی است که با توجه به تشخیص پزشک متخصص یا درخواست شما انجام میشود. لازم بذکر است که جراحی تغییر جنسیت و تبدیل آلت تناسلی مردانه به زنانه نوعی واژینوپلاستی است.

عمل جوان‌سازی واژن یا واژینوپلاستی

وقت آن رسیده که ترس و احساس خجالت را کنار بگذارید و کاری که درست است را انجام دهید. یک جراحی کوچک به مراتب بهتر از مدتها احساس کمبود و عدم اعتماد به نفس است.
شما همین یکبار زندگی میکنید، قطعا نباید زندگیتان را با نارضایتی از بدنتان بگذرانید. واژینوپلاستی سالهاست که در دنیا انجام میشود و عوارض خاصی ندارد که نگران آن باشید.
با همین کار کوچک میتوانید بقیه‌ی عمرتان را با اعتماد به نفس بیشتری زندگی کنید. اگر از رابطه جنسی‌تان آنقدر که باید احساس رضایت ندارید یا احساس میکنید همسرتان حس خوبی از رابطه جنسی با شما ندارد، احتمالا همین عمل کوچک میتواند همه چیز را بهتر کند.

چرا واژینوپلاستی مهم است؟

با مرور زمان و با افزایش سن، زایمان‌های متعدد و… بافت کف لگن و ناحیه واژن که از عضلات صاف تشکیل شده است دچار کشیدگی و شل شدن میشود. این شل شدن در ناحیه‌ی واژن اصطلاحا به گشادی واژن تعبیر میشود.

در اثر این شل شدگی و افتادگی عضلات مواردی مثل خروج باد از واژن و کاهش لذت جنسی برای خود فرد و همسر ایجاد میشود. همچنین گاها بخش خارجی دستگاه تناسلی جوانی و زیبایی خود را از دست میدهد و باعت کاهش اعتماد به نفس فرد و نارضایتی میشود.

همه این موارد در کنار هم میتوانند باعث مشکلاتی شوند که در بلند مدت رضایت زناشویی را تحت تاثیر قرار دهند و البته بخش زیادی از آن به خاطر کاهش اعتماد به نفس خود فرد است. واژینوپلاستی عمل ساده‌ای است که میتواند همه‌ی این مشکلات را حل کند یا از آنها جلوگیری کند.

البته باید توجه داشته باشید که برای این عمل باید بهترین دکتر برای عمل زیبایی واژن را انتخاب کنید و به دلایلی که در پایین اشاره شده است، قطعا کلینیک دکتر زرگنج فرد برای این‌کار بهترین انتخاب است.

چرا برای واژینوپلاستی به دکتر زرگنج فرد مراجعه کنیم؟

دکتر افسانه زرگنج فرد با سالها سابقه‌ی فعالیت به عنوان متخصص زنان و استاد دانشگاه، جزو بهترینهای ایران در زمینه‌ی واژینوپلاستی و دیگر جراحی‌های زنان و زیبایی هستند.
کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد فضایی امن، زیبا و آرام را برای شما در طول پروسه‌ی مشاوره و تصمیم گیری ایجاد میکند و میتوانید با کمال آرامش تصمیم بگیرید.
برای جراحی واژینوپلاستی روشهای مختلفی وجود دارد که با مشاوره‌ی رایگان تلفنی و بعد مراجعه‌ی حضوری میتوانید درمورد انتخاب بهترین شیوه تصمیم بگیرید.
دکتر زرگنج فرد سابقه صدها عمل جراحی زیبایی و جوانسازی واژن و سالها مشاوره و فعالیت در زمینه‌ی زنان و زایمان دارند و با مراجعه به ایشان خیالتان بابت عوارض جانبی واژینوپلاستی راحت خواهد بود.
شما برای یک جراحی تخصصی باید به متخصص مربوطه مراجعه کنید و قطعا بین یک متخصص باسابقه‌ی زنان و زایمان و کسی که غیرقانونی یا با تخصص دیگری مشغول به اینکار است، بهترین گزینه فرد متخصص است.

رضایت مراجعین از کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

واژینوپلاستی برای چه افرادی مناسب است؟

اگر احساس میکنید با گذر زمان ناحیه تناسلیتان زیبایی خود را از دست داده و دچار بیرون زدگی و عدم تقارن شده، واژینو پلاستی مشکل را حل میکند.
اگر پس از زایمان دچار شل شدگی عضلات کف لگن شده‌اید و خودتان و همسرتان دیگر مثل گذشته از رابطه جنسیتان لذت نمیبرید، احتمالا نیاز به واژینوپلاستی دارید.
اگر فعالیتهای سنگینی مثل وزنه برداری و بدنسازی داشته‌اید یا در دوره‌ای از زندگیتان کارهای سنگینی انجام داده‌اید، احتمالا نیاز به واژینوپلاستی دارید.
اگر میخواهید همچنان طراوت و شادابی جوانیتان را حفظ کنید، اعتماد به نفستان را بالاببرید و همسرتان را دوباره شیفته‌ی خودتان کنید، جوان‌سازی واژن میتواند بهترین گزینه برایتان باشد.

متداول ترین سوالات شما

آیا واژینوپلاستی روی باوری فرد اثر میگذارد؟

خیر، واژینوپلاستی یا همان عمل جراحی جوان‌سازی واژن، هیچگونه تاثیری روی باروری شما نمیگذارد.

آیا ممکن است عمل جوانسازی واژن میل جنسی را کاهش دهد؟

خیر، غیر از اینکه میل جنسی را کاهش نمیدهد، با توجه به تنگ‌تر شدن کانال واژن و افزایش اصطکاک بین آلت تناسلی زن و مرد، لذت جنسی را برای هردوطرف بیشتر میکند.

هزینه عمل واژینوپلاستی چقدر است؟

هزینه این جراحی با توجه به دلیل و نوع جراحی که انجام میدهید متفاوت است. این عمل بر روی واژن و دیگر بخشهای دستگاه تناسلی انجام میشود و در مواردی حتی میتواند برای ایجاد دستگاه تناسلی در افرادی باشد که میخواهند تغییر جنسیت بدهند، به همین خاطر برای براورد هزینه حتما باید توسط جراح متخصص ویزیت شوید.

چطور میتوانم از دکتر زرگنج فرد وقت معاینه بگیرم؟

برای تعیین زمان معاینه و ویزیت توسط دکتر زرگنج فرد باید یا شماره‌ی ۰۲۱۲۸۱۱۱۶۱۵ یا ۰۲۱۲۲۹۳۰۱۶۱ تماس بگیرید.

انواع عمل واژینوپلاستی

همانطور که اشاره شد جراحی واژینوپلاستی برای جوانسازی واژن انجام میشود. البته که جراحی‌های ترمیمی، ایجاد واژن در تغییر جنسیت و… نیز واژینوپلاستی محسوب میشوند اما شایعترین نوع آن جوانسازی واژن است.

در این نوع جراحی به صورت معمول در عضلات ناحیه لگن برش کوچکی با لیزر یا چاقوی جراحی ایجاد میشود و عضلات به یکدیگر نزدیک میشوند تا باعث پایداری بیشتر این ناحیه شود. واژینوپلاستی میتواند همزمان با لابیاپلاستی انجام شود و حتی میشود عمل تایتنینگ یا تنگ کردن واژن را همزمان با آن انجام داد تا به جای دو یا سه بار جراحی، جراحی‌های زیبایی واژن در یک نوبت انجام شوند.

برای انجام این عمل میتوان از بی‌حسی ناحیه یا بیهوشی استفاده کرد که البته ترجیح پزشکان به صورت معمول استفاده از بیهوشی عمومی است. البته با توجه به شرایط جسمی شما میتواند متفاوت باشد. برای اینکه بدانید که کدام روش جراحی برای شما بهتر است، آیا نیازی به جراحی واژینوپلاستی دارید یا نه و… پیشنهاد ما به شما مراجعه به بهترین پزشک واژینوپلاستی تهران است.

در کلینیک دکتر زرگنج فرد ما آماده‌ی مشاوره و انجام بررسی‌ها و نهایتا معرفی بهترین روش و اقدام به شما هستیم. البته این راهم به شما بگوییم که همیشه قرار نیست پیشنهاد ما به شما واژینوپلاستی باشد، گاهی واقعا نیازی به جراحی ندارید. ما فقط وقتی جراحی زیبایی و جوانسازی واژن را به شما پیشنهاد میکنیم که واقعا لازم باشد و با جراحی بتوانیم تغییری که میخواهید را ایجاد کنیم.

مراقبت‌های پس از عمل واژینوپلاستی

واژینوپلاستی جراحی سنگینی نیست، شما پس از عمل برای چند ساعت تحت نظر هستید تا کاملا هوشیار شوید (البته گاهی نیازی به بیهوشی عمومی نیست و فقط بی‌حسی ناحیه عمل انجام میشود).

بعد از به‌هوش آمدن مرخص میشوید و تا یک‌هفته باید از کارهای سنگین خودداری کنید. در طول درمان به شما مقداری داروی آنتی بیوتیک برای جلوگیری از ایجاد عفونت و همچنین مسکن برای جلوگیری از درد ناحیه برش و جراحی داده میشود.

به علاوه به مدت 4 تا 6 هفته توصیه میشود که رابطه جنسی نداشته باشید. در مجموع جوانسازی واژن یک جراحی کوچک است که مثل همه‌ی جراحی‌های دیگر نیاز به تمیز و خشک نگهداشتن ناحیه‌ی جراحی، عدم فعالیت سنگین برای چند روز و استراحت دارد.

البته اینجا جای مناسبی برای آموزشهای بعد از جراحی نیست، در کلینیک دکتر زرگنج‌فر هرچیزی که باید بدانید و رعایت کنید را به شما آموزش میدهیم و به صورت تلفنی هم مشاوران ما در کنار شما خواهند بود.

حرف آخر درمورد واژینوپلاستی یا عمل جوان‌سازی واژن

واژینوپلاستی یا عمل جوانسازی واژن همیشه یک عمل زیبایی نیست، بلکه ممکن است با تشخیص پزشک متخصص یک اقدام درمانی باشد، متاسفانه در شرایط امروز اکثر پزشکان و حتی غیرپزشکان به کارهای زیبایی روی آورده‌اند بدون اینکه تخصصی در این زمینه داشته باشند و همین باعث شده‌است که در فضای مجازی و حتی تلویزیون شاهد عوارض غیرقابل جبران و ویران کننده‌ی جراحی‌های غیراصولی باشیم.

عمل زیبایی واژن اقدامی تهاجمی است که حتما باید توسط یک جراح و متخصص زنان انجام شود. شما در این عمل جراحی باید کاملا خیالتان راحت باشد که مشکلی از نظر جنسی، باروری و… تهدیدتان نمیکند، به همین علت ما به شما مراجعه به زرکلینیک و ویزیت توسط دکتر دکتر زرگنج‌فر را توصیه میکنیم.

جایی که یک مکان کاملا امن و راحت در اختیار شماست و نگرانی خاصی در زمان انتظار ندارید، مشاوره و آموزش‌های لازم را دریافت میکنید و برای تصمیم گیری برای جراحی کردن یا نکردن و حتی نوع جراحی با شما صحبت میشود و نهایتا میتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

لطفا دست از تعلل کردن بردارید، همین الان تماس بگیرید و اطلاعات لازم را از بهترین دکتر واژینوپلاستی تهران دریافت کنید. شاید همین کار شروع مجدد روزهای شاد و بازگشت اعتماد به نفس به زندگیتان باشد.

آدرس: تهران، پاسداران، میدان هروی، برج هروی، ورودی B، طبقه دوم

تلفن تماس: ۰۲۱۲۲۹۳۰۱۶۱ – ۰۲۱۲۸۱۱۱۶۱۵

 
به نظر می رسد شما در خصوص جراحی و مداخلات زیبائی ناحیه ژنیتال سوالاتی دارید .

می توانید با کلیک روی لینک زیر ، شماره تلفن همراه خود را بگذارید تا مشاوران ما ظرف 24 ساعت با شما تماس بگیرند .

در ادمه بررسی می کنیم :
  • واژینوپلاستی چیست؟
  • واژینوپلاستی چگونه انجام می شود؟
  • عمل همزمان واژینوپلاستی با لابیاپلاستی
  • مراقبت های بعد از واژینوپلاستی
  • عوارض احتمالی واژینوپلاستی
  • تاثیر واژینوپلاستی بر افزایش میل جنسی
  • هزینه جراحی واژینوپلاستی
  • جمع بندی

واژینوپلاستی چیست؟

واژینوپلاستی، نوعی عمل جراحی است که در آن تغییراتی در واژن، لابیا، فرج، دهانه رحم، کلیتوریس و سایر بافت‌ های ناحیه تناسلی ایجاد  . زایمان طبیعی و برخی عوامل دیگر می تواند باعث افزایش شلی و گشادی واژن شود. در تکنیک جراحی واژینوپلاستی، بافت نرم و عضلات اطراف را سفت می شود تا شلی واژن و عملکرد آن بهبود یابد.

در موارد خفیف شلی واژن، درمان های لیزری کم تهاجمی واژینوپلاستی می تواند به سفت شدن کانال واژن بدون مداخله جراحی کمک کند. واژینوپلاستی ، که نوعی روش “جوانسازی واژن” نیز می باشد، بسته به این که انجام این روش از نظر پزشکی ضروری است یا هدف ایجاد زیبایی است، می تواند با روش های دیگری نیز انجام شود. یکی از روش ها “پرینوپلاستی” نامیده می شود. در پرینوپلاستی، پارگی های پوستی کوچک بین واژن و مقعد (پرینه) به همراه بافت واژن تغییر می یابد و وضعیت مطلوبی را در واژن ایجاد می کند.

واژینوپلاستی

واژینوپلاستی چگونه انجام می شود؟

انجام جراحی واژینوپلاستی حدود یک تا دو ساعت زمان می برد. این عمل جراحی معمولا شامل نزدیک کردن عضلات کف لگن به یکدیگر، از بین بردن هرگونه سست اضافی پوست و زخم یا ترکیبی از این دو است. نتیجه نهایی واژن محکم تر شدن و ترمیم واژن است که در حالت ایده آل موجب ایجاد اصطکاک و لذت بیشتری در هنگام رابطه جنسی می شود.

خانم هایی که تحت عمل واژینوپلاستی قرار می گیرند، به طور معمول تحت بیهوشی یا آرام بخش قرار می گیرند. اکثر پزشکان زنان برای اطمینان از حداکثر راحتی خود اجازه نمی دهند که بیمار بهوش بماند. برش ها را می توان با استفاده از روش سنتی یا با استفاده از لیزر انجام داد. که از بین آنها برش های ایجاد شده توسط لیزر گاهی اوقات روند بهبودی بسیار سریع تر اتفاق می افتد، اما نتیجه نهایی به طور کلی بین دو روش یکسان است. بهترین جراح زیبایی زنان بسته به نیازهای خاص بیمار تصمیم خواهد گرفت که از کدام روش استفاده کند.

عمل همزمان واژینوپلاستی با لابیاپلاستی

واژینوپلاستی، می تواند به راحتی با سایر روش های جراحی زیبایی واژن مانند لابیاپلاستی یا تقویت G-Spot ترکیب شود .

Labiaplasty (لابیاپلاستی):

جراحی است که طی آن لب های واژن تغییر شکل می یابد.

تقویت G-spot :

محدوده اسفنجی شکلی که از زیر پیشابراه واژن خانم ها آغاز شده و تا داخل واژن خانم ها ادامه می یابد. با انجام روش تقویت نقطه جی حساسیت این نقطه افزایش می یابد.

بسیاری از خانم ها تمایل دارند تا همزمان با جراحی واژینوپلاستی، عمل لابیاپلاستی یا تقویت نقطه جی را انجام داده تا مجبور نباشند دو دوبار برای جراحی به اتاق عمل بروند.

مراقبت های بعد از واژینوپلاستی

بهبودی از واژینوپلاستی بسیار سریع می باشد، اما نیاز به رعایت برخی نکات لازم پس از جراحی می باشد:

پس از انجام عمل واژینوپلاستی، بیماران چند ساعت را در اتاق ریکاوری سپری می کنند و پس از آن می توانند به منزل بروند، مشروط بر اینکه مشکلی نداشته باشند.
درد بعد از عمل ممکن است کمی موجب ناراحتی فرد شود، اما با مصرف داروهای ضد درد توسط پزشک قابل کنترل می باشد. این درد بعد از چند روز فروکش خواهد کرد.
کبودی و تورم محل برش معمولی است و یک تا دو هفته ادامه دارد.
بعد از عمل برقراری رابطه جنسی عمل حداقل برای چهار تا شش هفته ممنوع است.
در طی یک هفته از عمل جراحی، به بیماران اجازه داده می شود تا به انجام امور روزانه خود بپردازند اما باید توجه داشت بهبودی کامل بعد از حدود سه ماه پیش بینی می شود بنابر این تا این مدت باید از انجام فعالیت های سنگین خودداری کرد.
پزشکان توصیه کنند که بیماران برای تقویت عضلات تازه تشکیل شده و جلوگیری از بروز عوارض در آینده، تمرین واژینال را به شکل تمرینات کگل انجام شود.

واژینوپلاستی

عوارض احتمالی واژینوپلاستی

خطرات مرتبط با عمل واژینوپلاستی مشابه بسیاری از جراحی های دیگر است و شامل عفونت، خونریزی، زخم شدید و لخته شدن خون است. با این وجود، این خطرات تا زمانی که بیمار از سلامت جسمانی خوبی برخوردار باشد، معمولا نادر است.
خطرات دیگر شامل آسیب به عصب واژن می باشد که احتمال بروز این عارضه با انتخاب یک جراح با تجربه بسیار کم است
برخی از اسکارهای کوچک ایجاد شده بعد از عمل طبیعی هستند و به مرور زمان محو می شوند. بهتر است در صورت تصمیم بیمار به انجام واژینوپلاستی، جراح تمام موارد لازم در خصوص جراحی واژینوپلاستی به وی بگوید.
شایع ترین و احتمالا مهمترین خطر در تصمیم گیری برای واژینوپلاستی، عدم نارضایتی بیمار از نتیجه جراحی می باشد. گاهی اوقات پس از عمل جراحی، واژن به گونه ای که بیمار انتظار دارد تغییر نمی کند و نمی تواند یک رابطه لذت بخش با یک همسر خود داشته باشد. در این موارد ممکن است برای رسیدن به هدف اصلی، به درمان های اضافی یا اقدامات جراحی نیاز باشد .

بهترین راه برای جلوگیری از نارضایتی بعد از جراحی واژینوپلاستی، گرفتن یک تصمیم دقیق و مشخص کردن هدف مشخص از جراحی می باشد. همچنین باید قبل از جراحی در انتخاب یک جراح زیبایی زنان با تجربه و ماهر دقت های لازم را بکار گرفت تا بهترین تجربه را در این جراحی کسب نمایید. بسیار مهم است که بیماران نسبت به انتظارات خود با جراح خود کاملاً صادق باشند و سؤالات خود را به صورت دقیق و شفاف از پزشک بپرسند.

تاثیر واژینوپلاستی بر افزایش میل جنسی

در حالی که بسیاری از خانم ها ادعا می کنند که واژینوپلاستی در زندگی جنسی آنها مؤثر بوده است، در واقع هیچ تضمینی وجود ندارد که این روند تجربه جنسی فرد را به طور قابل توجهی بهبود بخشد. تحقیقاتی که برای ارزیابی موفقیت واژینوپلاستی در افزایش رضایت جنسی زنان و شرکای جنسی آنها انجام شده است، نشان می دهد این جراحی با درمان شلی و گشادی واژن تاثیر بسیار مثبتی روی افزایش کیفیت رابطه جنسی و اعتماد بنفس خانم ها شده است. توصیه می شود قبل از هر گونه اقدامی در خصوص انجام جراحی واژینوپلاستی یا هر جراحی زیبایی دیگری در موارد نکات مثبت و منفی این روش با یک جراح زیبایی زنان خوب و متبحر مشاوره صورت گیرد.

هزینه جراحی واژینوپلاستی

در اغلب موارد که واژینوپلاستی با عمل جراحی دیگری مانند لابیاپلاستی یا تقویت G-spot ترکیب شود، جراحان روش های ترکیبی را با قیمت کمتر از آنچه که به طور جداگانه انجام شده اند، ارائه می دهند. همچنین بسته به محل و شهری که در آن زندگی می کنید این هزینه ها می تواند متغیر باشد. بهتر است قبل از هر گونه اقدام برای جراحی در مورد هزینه های جراحی با پزشک و جراح زیبایی زنان خود مشاوره های لازم را داشته باشید.

جمع بندی

همانطور که در بالا مطالعه کردید، واژینوپلاستی روشی برای سفت کردن عضلات واژن و درمان شلی و گشادی آن که بر اثر افزایش سن، زایمان طبیعی و عوامل دیگر ایجاد شده است، می باشد. این جراحی می تواند در افزایش اعتماد بنفس و لذت بیشتر حین برقراری رابطه جنسی بسیار موثر باشد.

محبوب ترین مقالات

به وقت ملاقات نیاز دارید؟

درخواست وقت ملاقات

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*

در صورتی که از خانم دکتر افسانه زرگنج فرد نوبت برای واژینوپلاستی میخواهید ، لطفا شماره تلفن همراه خود را بگذارید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و برای شما با توجه به ساعات و روزهای خالی ، نوبت بگذارند.

مشاوره رایگان ( از ساعت 9 الی 20 )

رسالت ما در مجموعه دکتر زرگنج فرد انجام تمامی خدمات زیبائی و درمانی زنان با حفظ استاندارد و اولویت سلامت مراجعین عزیز می باشد که در جهت تحقق این رسالت تیمی متشکل از پزشکان و متخصصین و کادر مجرب با به کارگیری جدیدترین روش های علمی ، فعالیت خود را آغاز نموده است . هدف ما زیبایی توام با حفظ سلامتی شماست .

روزهای کاری

شنبه - پنجشنبه : 20.30 - 09.00
جمعه و ایام تعطیل : فقط با هماهنگی قبلی
خانه
حساب کاربری
خدمات
جستجو